Українські моряки потрапили в полон у Одесі

Цього разу українців захопили в полон не сомалійські пірати, а гроші.

На дальньому рейді Одеського морського порту знаходиться теплохід "Лакі Тремп". 15 членів екіпажу корабля не отримують гроші від судновласника і не залишають судно.

Моряки, троє росіян і троє грузинів, не отримують зарплати вже два місяці. Їхній корабель не пускають у порт через його технічний стан. На судні не працює один двигун, вимкнена електрика і мінусова температура. З 20 грудня не працює система опалення, а вчора вимкнулася ще й електрика.

Потрапити безпосередньо на судно немає змоги, його навіть не видно з берега. На човні туди не потрапиш, оскільки це український кордон.

Капітан теплоходу розповів журналісту ТСН, що люди замерзають. Особисто у капітана запалення нирок, ще четверо з високою температурою лежать в каютах. Інші моряки намагаються зігрітися і розпалили таку собі буржуйку на кормі суховантажу.

В свою чергу керівництво фірми-винаймача говорить про неадекватність капітана судна і звинувачує його в організації бунту.

Капітан також повідомив, що сьогодні його та хворого механіка намагатимуться знімати з суховантажу. Наче б то через неадекватну поведінку.

Саме цей теплохід в жовтні 2006 року двічі тонув біля берегів Туреччини. Тоді українських моряків вдалося врятувати.

Більше у випусках ТСН.


ВідеоУкраїнські моряки потрапили в полон

ВідеоУкраїнські моряки потрапили в полон у Одесі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: