Українські моряки страйкують у Хорватії через невиплату зарплати

14 українських моряків уже два місяці вимагають зарплату в італійської компанії. Судно з моряками знаходиться в немореходному стані у хорватському порту, а судновласник відмовляється його ремонтувати.

Українські і латвійські моряки вже протягом двох місяців страйкують на судні Ruby Star в хорватському порту Рієка через невиплату зарплати. Про це по телефону повідомив один із моряків Дмитро Тимченко.

"Ми знаходимося в офіційному страйку вже 2 місяці в місті Рієка у Хорватії, нам не виплачують зарплату вже 5 місяців", - сказав він. До складу екіпажу входять 14 осіб - громадян України, Латвії, Італії і Хорватії. При цьому страйкують троє українців і двоє латвійців.

За словами Тимченка, моряки подавали до суду на судновласника - італійську компанію Pianura Armatori і виграли справу, але компанія однак відмовилася платити. Крім того, судно з моряками знаходиться в немореходному стані, і судновласник також відмовляється його ремонтувати.

"Компанія не платить за ремонт, судно знаходиться в немореходному стані і стоїть у порту. Єдине, що можу сказати, що поки у нас є продукти і вода", - зазначив Тимченко.

У Міністерстві закордонних справ цю інформацію не підтвердили, але пообіцяли розібратися і надати посильну допомогу морякам.

Читайте також:

Українські моряки в Примор'ї оголосили страйк

Українські моряки залишили без світла острів у Данії

За рік Чорноморський флот РФ скоротив понад 2,6 тис працівників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: