Українські моряки відбили атаку сомалійських піратів

Пірати атакували в Аравійському морі за 300 миль від узбережжя Індії грецький балкер Pistis з українською командою, але зустрівши опір, втекли.

Сомалійські пірати мало не захопили в полон 29 українців і двох росіян – команду грецького балкера Pistis, який ішов у східному напрямку з Одеси.

Про це повідомив редактор "Морського бюлетеня" Михайло Войтенко. За інформацією Войтенка, в неділю пірати атакували в Аравійському морі за 300 миль від узбережжя Індії грецький балкер Pistis, який ішов у східному напрямку з Одеси.

Балкер був атакований одним човном, в якому знаходилося четверо піратів, озброєних автоматами Калашникова. Поблизу знаходилося піратське судно-база.

"Капітан зібрав весь екіпаж на містку і повідомив про напад усіма видами зв'язку, судно почало маневрувати, борти балкера були захищені колючим дротом. Пірати зрозуміли, що легкої здобичі не вийде, і досить швидко припинили атаку", – описує подію Войтенко.

Ніхто з екіпажу не постраждав. "Екіпаж на диво великий – 35 осіб, із них 29 громадяни України, двоє – Росії, четверо – Філіппін. Оскільки судно прямує з Одеси на Тайвань, не виключено, у складі екіпажу є супроводжуючі вантажу, але що за вантаж, невідомо", – резюмував Войтенко.

Нагадаємо, у четвер, 11 листопада, пірати в Індійському океані поблизу узбережжя Сомалі невдало намагалися захопити судно BBC Orinoco, на борту якого знаходилися 5 українців.

Читайте також:

Українські моряки хитрощами вирвалися з піратського полону

Сомалійські пірати після річного полону звільнили британську пару

Україна проявила лідерство і розказала ООН, як боротись з піратами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: