Українські моряки втекли з Лівії на арештованому судні

Під час авіанальоту у Лівії екіпажу суховантажу Vasilios N вдалося "викрасти" своє судно, яке з літа 2010 року стояло під арештом, і вийти у відкрите море.

Екіпажу суховантажу Vasilios N, який з літа 2010 року стояв під арештом у лівійському порту Місурата, під час авіанальоту вдалося "викрасти" своє судно і вийти у відкрите море.

Це грузинське судно, до складу екіпажу якого входять шість громадян Грузії та три українці.

Vasilios N з сухим цементом на борту прибув до Лівії з Туреччини. У грецьких водах судно потрапило в шторм, і цемент підмок, що й стало причиною розглядів, які затяглися на цілий рік.

Пришвартувавшись у лівійському порту Місурата, вони дізналися, що судновласник від корабля відмовився. Морякам перестали видавати зарплату, гроші за стоянку суховантажу теж не перераховувалися. Коли сума боргу перевалила за 4 тисячі доларів, лівійська поліція арештувала корабель.

Згідно з наявною інформацією, на суховантажі закінчилися їжа і вода.

Учора вранці грузинський корабель Vasilios N пришвартувався на Мальті. Незважаючи на те що моряки хотіли податися в грузинській порт Поті, йти далі вони не змогли. На кораблі не працює навігація і закінчилося паливо.

У Міністерстві закордонних справ повідомили, що з´ясовують ситуацію з українськими моряками.

Читайте також:

Українські моряки привезли з Нігерії малярію

В Греції за контрабанду сигарет знов затримані українські моряки

Греція випустила з в'язниці українських моряків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: