Українські та російські комуністи 22 червня з червоними прапорами вирушать до Львова

22 червня у Львові обіцяють ще більш масштабні заходи з використанням червоних прапорів, ніж були 9 травня. Акцію проведуть українські та російські комуністи спільно.

22 червня, в річницю початку Великої Вітчизняної війни, у Львові пройдуть ще більш масштабні заходи з використанням червоних прапорів, ніж були 9 травня.

Про це заявив депутат Верховної ради від КПУ Євген Царьков.

Він підтвердив інформацію про те, що КПУ і КПРФ планують спільну акцію у Львові 22 червня.

"22 червня ми проведемо спільну акцію з нашими російськими колегами у Львові, яка буде присвячена дату початку війни. І ми хочемо відзначити цю дату на своїй землі у Львові, який має відношення до початку і закінчення війни. За великим рахунком, це принциповий для нас факт. Ми бачили, як били наших ветеранів, тому ми цього не допустимо знову", - сказав депутат.

ЗАВОРУШЕННЯ У ЛЬВОВІ: РЕАКЦІЯ ТА НАСЛІДКИ

"Нас буде більше на акції 22 червня. Ми самі забезпечимо правопорядок за рахунок чисельності на цій акції", - пообіцяв парламентарій.

"Наша акція однозначно буде у Львові, однозначно під червоними прапорами. І ми впевнені, що потрібно вибивати психологію колишніх народів СРСР, що у Львові живуть одні бандерівці", - сказав Царьков.

Нагадаємо, 9 травня у Львові сталася сутичка між прихильниками і супротивниками святкування Дня Перемоги. Невідомі і "свободівці" влаштували сутичку зі стріляниною.

Читайте також:

Губернатор Львівщини: Жменька ультрарадикалів – не обличчя Львова

Україна порадила Росії не втручатись у львівські "розборки"

У Львові свободівці закидали беркутівців камінням

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: