Українські націоналісти зреклися активіста-вандала

За словами Брацюня, пошкодження скульптури було особистою ініціативою Миколи Кохановського - активіста київської організації КУН.

Представник Конгресу українських націоналістів (КУН) Степан Брацюнь оголосив, що націоналістична організація не має відношення до акції вандалів, які пошкодили пам'ятник Леніну в Києві.

"Керівні органи КУН не приймали рішення про демонтаж або пошкодження пам'ятника", - сказав він.

За словами Брацюня, пошкодження скульптури було особистою ініціативою Миколи Кохановського - активіста київської організації КУН.

"Ми не схвалюємо його поведінку, оскільки впевнені, що подібні дії повинні відбуватися в законній площині. Ми вважаємо, що є інші методи залучення уваги. Це акції, пікети та звернення до влади", - пояснив свою позицію представник КУН.

Він також пообіцяв, що у відношенні Кохановського організація візьме дисциплінарні заходи. "Ми його вже попереджали, коли мав місце подібний інцидент з іншим пам'ятником. Можливо, він буде виключений з партії, можливо, буде призупинено його членство в ній", - припустив Брацюнь.

Вранці 30 червня п'ятеро націоналістів кувалдою завдали пошкодження пам'ятнику Леніну, що стоїть в центрі Києва навпроти Бессарабського ринку. За деякими даними, ця акція була приурочена до 104-річчя одного з лідерів УПА - Романа Шухевича.

Всі вандали затримані, за фактом пошкодження скульптури порушено кримінальну справу за статтею "Хуліганство".

Читайте також:

Київські націоналісти спотворити пам'ятник Леніну

У Каневі спалили пам'ятник Леніну

В Криму Леніну розбили ніс та намагалися відпиляти голову

Пам'ятник Леніна підірвав водолаз

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: