Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські партії поповнили каси з бюджету: найбільше отримав "Народний фронт"

Пощастило шістьом політичнм партіям.

Шість політичних партій отримали фінансування у розмірі 110 млн гривень, повідомляє Національне агентство з питань запобігання корупції.

Таке рішення було ухвалено сьогодні, 13 жовтня, на черговому засіданні.  Згідно з ним, шість політичних партій отримають кошти з державного бюджету на фінансування статутної діяльності у ІV кварталі 2017 року. Виділена сума складає понад 110 мільйонів гривень.

Державне фінансування надано партії "Народний фронт" – 28 млн 438 тис. 375 грн, партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" – 28 млн 025 тис. 900 грн, партії "Об’єднання "Самопоміч" – 14 млн 098 тис. 640 грн, Радикальній партії Олега Ляшка – 9 млн 564 тис. 475 грн, партії "Опозиційний блок" – 12 млн 116 тис. 875 грн, партії ВО "Батьківщина" – 7 млн 295 тис. 550 гривень.

Також "Об’єднання "Самопоміч" додатково отримало 11 млн 059 тис. 985 грн. у зв’язку із тим, що кількість представників однієї статі у партії не перевищує 2/3 від загальної кількості.

Фінансування статутної діяльності політичної партії за рахунок державного бюджету надається щоквартально у розмірі 25% загального розміру щорічного державного фінансування. Наразі Національним агентством надані всі кошти з державного бюджету, передбачені на фінансування статутної діяльності політичних партій у 2017 році.

Нагадаємо, що днями у парламенті був зареєстрований проект, що може збільшити заробітні платні народним депутатам. Ним передбачається "встановити розмір посадових окладів народних депутатів на рівні посадових окладів членів Кабінету міністрів, виходячи з розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року".

Відео Чи знають депутати, за які законопроекти голосують

Залиште свій коментар

Вибір редакції