Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські піцайоло вперше їдуть на чемпіонат світу з приготування піци

Хлопці готові втерти носа іншим учасникам та поставити нові світові рекорди.

Команда одразу з десятьох кухарів-піцайол збирається представити Україну на батьківщині італійської страви в Пармі, йдеться в ТСН.16.45.

Хлопці кажуть, просто спекти смачну піцу для перемоги недостатньо,  потрібна ціла шоу-програма. Тож, за два місяці до змагання провели відкритий майстер-клас у Львові.

У квітні хлопці вперше поїдуть на світовий чемпіонат піци в Італію. Команда з 10 осіб - це найкращі піцайоли зі Львова, Києва, Сум та Рівного. До змагань кухарі готуються десь годину на день, решта часу вправляються на роботі. Для тренувань використовують переважно справжнє тісто, іноді працюють на тренажері – силіконовій заготовці.

Їхній тренер - італієць Даніло Пагано - спеціально запрошений майстер. Італієць, який раніше був суддею на світових змаганнях з піци, вчить українців технічних елементів у фрістайлі.

«У акробатиці ваші хлопці добре себе проявили, а от приготування самого тіста, дозрівання, виброджування – це те, над чим ми ще будемо працювати», - каже тренер українською збірної Даніло Пагано.

Піцайола зі Львова Джовані, так його називатимуть на змаганнях, а вдома він просто Іван показує вміння. 

«Коли ми крутимо тісто, ми рухаємося, ми не стоїмо на місці, перебираємо ногами, міняємо місце, переходимо, плавно рухаємося. Воно насичується киснем, всі гази, які попадають в тісто, вони його полегшують і тісто на виході стає легким, сприймається правильно, ми не відчувається важкості», - каже учасник команди зі Львова.

Відео10 найкращих кухарів представлять Україну на чемпіонаті світу в Італії

Їх десятеро закоханих у тісто, і вони вперше представлятимуть Україну на поважному чемпіонаті світу з приготування піци в Пармі . Найкращих кухарів України обирали на внутрішньому чемпіонаті. А вже за два місяці вони покажуть свою майстерність на гастрономічній сцені Італії. Відкритий майстер-клас хлопці провели у Львові.

10 найкращих кухарів представлять Україну на чемпіонаті світу в Італії

Раніше хлопець був електриком. Та його танець з тістом триває вже 5 років.

В італійській Пармі українці будуть змагатися із сорока командами з усього світу в кількох дисциплінах – класична піца, неополітанська на дровах, найбільша та найшвидша розтяжка тіста та індивідуальний фрістайл. Хлопці жартують, хоча італійці їдять піцу уже 500 років, а українці - лише кілька десятиліть, наші піцайола готові втерти носа іншим учасникам та поставити нові світові рекорди.

Залиште свій коментар

Вибір редакції