Українські підприємці вийшли на вулиці під гаслом "Повний песець"

У Львові підприємці принесли під облдержадміністрацію "останню сорочку", закрили магазини, а у вітрині магазину хутра вивісили напис "Повний песець".

 Протести проти підписання президентом Віктором Януковичем нового Податкового кодексу пройшли не тільки в Києві, а й у низці міст України. Зокрема, у Львові підприємці принесли під облдержадміністрацію "останню сорочку", закрили магазини, а у вітрині магазину хутра вивісили напис "Повний песець".

У Івано-Франківську проти Податкового кодексу протестували понад тисячу підприємців. Мітингувальники зібралися на площі перед будівлею Івано-Франківської облдержадміністрації.

Як повідомляється, протестуючі тримали гасла "Ні - Податковому кодексу!", "Ні – податковій інквізиції!", "Нам податок - олігархам достаток", а також партійні прапори ВО "Свободи", БЮТ, "Фронту змін", Європейської партії України, Конгресу українських націоналістів, "Нашої України".

Мер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус виступив перед протестуючими та заявив, що не буде ініціювати підвищення ставок єдиного податку для підприємців, які діють в Івано-Франківську з 2007 року.

Голова Івано-Франківської облради Олександр Сич у свою чергу зачитав звернення облради до президента з вимогою накласти вето на Податковий кодекс і приступити до розробки нового податкового законодавства.
Біля будівлі Державної податкової адміністрації, підприємці зібрали два відра дріб’язку по 5 копійок.

У Львові близько двох тисяч підприємців провели біля стін Львівської облдержадміністрації акцію протесту проти Податкового кодексу. Учасники акції прийшли до адміністрації пішим маршем від будівлі ДПА у Львівській області. Вони принесли з собою символічну "останню сорочку" і залишили її при вході в обласну адміністрацію.

Пікетувальники скандували "Ганьба" і "Банду геть", а також тримали в руках плакати з написами "Не знімайте останню сорочку", "Львів - проти Податкового кодексу", "Ні податковому террору".

Також підприємці провели на центральній вулиці Львова акцію "Вулиця порожніх вітрин", щоб показати, що трапиться з бізнесом після введення в дію нового Податкового кодексу. На вулиці Галицькій всі кафе і магазини на деякий час закрили, а на вітринах вивісили написи "Ліквідація", "Розпродаж", "Повний капець", а на вітрині магазину хутра вивісили напис "Повний песець".

"Це відбудеться, якщо підприємець буде змушений закрити свою справу, якщо мільйони підприємців звільнять своїх працівників і разом з ними займуть чергу на біржі праці, якщо мільйони громадян країни опиняться на межі бідності. Ось на що перетворяться вулиці туристичного центру країни і життя мешканців Львова" , - зазначили організатори акції.

У Харкові проти Податкового кодексу на площі Свободи протестували близько двох тисяч підприємців.

Учасники акції прийшли з прапорами профспілки підприємців, Харківського клубу підприємців, профспілки таксистів, прапором блоку "За нас!", Державними прапорами, також принесли плакати з написами: "Кодекс Азарова - смерть підприємництву", "Податковий кодекс - вбивство малого бізнесу".

Голова міської профспілки підприємців Олександр Шармар, виступаючи перед учасниками мітингу, засудив позицію частини підприємців, які перебувають у Києві, які пішли на переговори з владою.

Він наголосив, що вимоги харківських підприємців залишаються незмінними: ветування Податкового кодексу, відставка уряду прем'єр-міністра Миколи Азарова, відставка голови Держкомпідприємництва Михайла Бродського і позачергові вибори Верховної ради.

Шармар підкреслив, що харківські підприємці підтримують ту частину громадськості, яка відстоює в акціях ті ж вимоги. Він закликав присутніх до єдності в боротьбі за свої інтереси і рішучості добиватися своїх вимог.

У Полтаві близько 300 підприємців зібралися під стінами міськради, щоб передати керівникам міста вимогу внести на розгляд позачергової сесії міської ради питання про неприпустимість підписання президентом Податкового кодексу. Також вони вимагали створити центр захисту прав платників податків, який у разі підписання кодексу забезпечить захист законних прав підприємців у відносинах з податковою та іншими контролюючими органами.

Учасники мітингу подарували депутатам міськради щоденник, у якому виставили оцінку "два" за роботу сесії міськради. Як заявили протестуючі, двійка була поставлена в зв'язку з відмовою депутатів винести на розгляд сесії питання про ветування президентом Податкового кодексу.

На мітингу голова організації "Союз вкладників" Сергій Каплін повідомив, що велика делегація полтавчан виїхала до Києва на Майдан Незалежності на акцію протесту.

Нагадаємо, у понеділок 29 листопада, підприємці продовжили акцію протесту на Майдані Незалежності в Києві. За оцінками правоохоронців, на Майдані зібралися більше двох тисяч осіб. Самі ж підприємці заявили, що кількість тих, що зібралися на протести в Києві до десяти тисяч.

 

Читайте також:

Підприємці призупинили протести на Майдані

Профспілки обіцяють масові страйки через Трудовий кодекс

Черкаська міськрада відмовилася підтримати підприємців

Підприємці Дніпропетровська принесли податковій корито з фекаліями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: