Перейти до змісту
Українські пілоти посадили Ту-154 в умовах Смоленської катастрофи

Українські пілоти посадили Ту-154 в умовах Смоленської катастрофи

На прохання польських журналістів в Національному Київському авіаційному університеті провели симуляцію польоту літака Леха Качинського, який розбився у квітні під Смоленськом.

Українські пілоти на симуляторі польоту для літака Ту-154 змогли посадити машину в погодних умовах, які були на момент аварії літака Леха Качинського під Смоленськом.

Відповідну симуляцію польоту провели в Національному Київському авіаційному університеті на прохання польських журналістів програми Superwizjer TVN.

Пілоти посадили машину в аналогічних погодних умовах, покладаючись на покази бортового обладнання.

Землю екіпаж побачив на висоті близько 50 метрів.

Крім цього, пілоти спробували посадити літак при нульовій видимості, що їм також вдалося.

Інструктор, який був командиром екіпажу під час симуляції польоту, Анатолій Петров наголосив, що при нульовій видимості намагатися посадити машину можна лише на симуляторі, адже це дуже великий ризик.

Нагадаємо, 10 квітня під час посадки в аеропорту російського Смоленська розбився польський літак Ту-154. Усі 96 людей, які були на борту, загинули. Серед них – президент Польщі Лех Качинський з дружиною, військова та політична еліта країни.

Літак в умовах поганої видимості (сильний туман) зачепився за верхівки дерев та впав, не дотягнувши кількох метрів до злітно-посадкової смуги.

Розслідуванням авіакатастрофи займаються польська та російська прокуратура. У Москві вважають, що Ту-154 зазнав аварії через недосвідченість чи помилку екіпажу, які хотіли посадити літак попри погані погодні умови.

Водночас у Варшаві спеціалісти не виключають, що причиною катастрофи стали неправильні дані, надані екіпажу диспетчером Смоленського летовища, через які літак опинився над землею на кілометр ближче від початку злітно-посадочної смуги.

Читайте також:

Польща оприлюднила документи про катастрофу під Смоленськом

Качинський не вірить в офіційну версію загибелі свого брата

Москва передала Варшаві відеозапис катастрофи літака Качинського

У Польщі засумнівалися в миттєвій смерті пасажирів літака Качинського

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин