Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські поліцейські освоїли жестову мову для допомоги людям із проблемами слуху

Курси були добровільними, а результати охочі продемонстрували на святі Нацполіції в Києві.

День Національної поліції відзначили правоохоронці у середу урочистостями на Софійській площі. Там були представлені всі підрозділи, привітати копів прийшли високопосадовці на чолі з президентом Петром Порошенком, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На святі правоохоронці презентували новий проект "Ластівка" – поліцейські  вивчили жестову мову. На курси йшли всі охочі в патрульній службі, а потім управлінні. Навички покликані допомогти тим, хто погано чує. Спілкування з такими людьми і було практичним іспитом, котрий складали слухачі курсів.

ВідеоНа Софійській площі відбулись урочистості з нагоди Дня національної поліції

День національної поліції відзначають правоохоронці. Урочистості проходили на Софійській площі. Детективи, патрульні, слідчі - представлені були всі підрозділи. Нагороду від Президента сьогодні отримав молодий правоохоронець, що врятував від пожежі 5 дітей. 

На Софійській площі відбулись урочистості з нагоди Дня національної поліції

Також на заході 22-річний Андрій Ахременко отримав орден за п’ять урятованих дитячих життів. Подвиг правоохоронець здійснив у лютому, коли при поверненні з завдання раптом почув дитячий крик з балкона і побачив дим. Поліцейський кинувся на допомогу та виніс дітей із охопленого вогнем приміщення. Врятована родина в повному складі була присутня на нагородженні. Андрій скромно зізнався, що над своїми діями не розмірковував, бо на службу, як і його товариші, йшов насамперед для того, аби оберігати безпеку та життя людей.

Як уже повідомлялося, просто на площі президент України підписав закон про дисциплінарний статут Національної поліції. "Неухильне дотримання статуту, переконаний, призведе до ще більшого зростання довіри до вас з боку громадян, а в поліцейських рядах додасть порядку. Крім того, настільною книгою цей статут повинен стати для складу Національного антикорупційного бюро України, і для державної кримінально-виконавчої служби України, на яких також поширюється його дія", - наголосив глава держави.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар

Вибір редакції