Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські правоохоронці перекрили міжнародний канал постачання кокаїну

Заблокували канал контрабанди з Панами до Ізраїля.

Працівники СБУ спільно з ізраїльськими правоохоронцями провели спецоперацію з викриття та ліквідації міжнародного каналу контрабанди кокаїну. 

Про це 20 березня повідомили на сайті СБУ.

Правоохоронці розповіли, що наркотики перевозилися авіаційним транспортом прихованими у подвійних стінках багажу наркокур’єрів. Організаторами наркобізнесу є громадяни Ізраїлю та України.

"Гонорар" курʼєрів становив від однієї до чотирьох тисяч доларів США за рейс. Для конспірації зловмисники використовували різних кур’єрів– одні доставляли кокаїн з Панами до Україні, інші ‒ з України до Ізраїлю.

В СБУ дізналися, що наприкінці грудня 2018 року до Панами вилетіти чергові наркокур’єри для доставки кокаїну в Україну. Вони мали повернутися на початку січня 2019 року, однак організатори каналу контрабанди декілька разів змінювали дату відльоту.

Потім, у середні січня 2019 року в міжнародному аеропорту "Бориспіль" під час митного контролю у двох громадян України, які подорожували разом під виглядом сімейної пари, знайшли майже 3,5 кілограма кокаїну, що був прихований у подвійних стінках валізи чоловіка. З'ясувалося, що валізу чоловік мав передати своєму брату одразу після поверненню в Україну.

"Під час проведення слідчих дій у межах розпочатого кримінального провадження співробітники СБУ провели міжнародну контрольовану поставку валізи з кокаїном до Ізраїлю для викриття всіх осіб, причетних до протиправної діяльності. Унаслідок контрольованої поставки, у ході якої валіза ще тричі змінювала своїх власників на території України, в Ізраїлі затримано п’ятьох громадян, серед яких організатори каналу контрабанди", - додали в Службі безпеки.

Нагадаємо, нещодавно працівники Служби безпеки України на пропускному пункті "Лужанка" Закарпатської області блокували масштабну контрабанду героїну до Євросоюзу. З автомобіля вилучили пакунки з героїном загальною вагою майже тридцять один кілограм. За цінами "чорного ринку" вартість вилученого "товару" становить понад один мільйон євро

Залиште свій коментар

Вибір редакції