Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські правоохоронці знову взялися за справу, в якій фігурує порнозірка Wiska

Хоча чехи впевнені, що ніякої справи немає, у прокуратурі Криму повідомили прямо протилежне.

Українська порнозірка Анастасія Гришай, яка знімалась під псевдонімом Wiska, попросила у Чехії політичного притулку і весь світ зараз говорить про сексуально упереджену Україну, йдеться в сюжеті ТСН-Тижня.

Картини з нею у головній ролі, серед яких культові "Роби зі мною все, що хочеш" та "Гвалтівники" в Україні передивлялося ну дуже вузьке коло фанатів.

В Європі ці фільми офіційно купують, а у нас скачували безкоштовно та неповні піратські версії. Підвищити рівень інтернет-користувача та сексуального глядача взялася просунута родина. Самі зняли з себе маску і відверто розповіли про залаштунки порнобізнесу.

Віску відразу почали запрошувати у ток-шоу. Журнали знімали професійні та порівняно цнотливі фотосесії, і вона навіть збиралася писати книгу: "Життя в Україні. Записки порноакторки". Нарешті і на батьківщині вона стала популярною. Та сексуально-революційний план зіпсували комуністи.

Комуніст Леонід Грач назвав акторку проституткою, кінокритика-чоловіка - сутенером. Він та ще троє депутатів термінологічної різниці не визнають, і написали про це у своєму зверненні до генерального прокурора.

Пара продала будинок, Настя взяла дітей і чкурнула у толерантну Чехію. Країну, яка колись відчинила їй двері в порнобізнес. Тепер вона вже не хоче спілкуватися з українськими журналістами. Свого майбутнього у пуританській країні Настя не бачить.

Зараз Гришай більше не працює, вона - мама трьох синів. Та, виявляється, Настя Чехію цікавить менше, ніж Віска. Вона попросила політичного притулку, але суд їй наказав до 18 грудня забиратись додому, бо офіційної небезпеки не побачив.

Настя не на жарт перелякана, що українська міліція забере в неї дітей. Гришай у відчаї. Їй на допомогу приїхав жіночий рух. Рідкісний випадок: FEMEN не роздягаються, їхня підопічна це може зробити краще за них.

"Тут під парламентом я прошу звернути увагу і дати моїм дітям вільно жити в демократичній - європейській країні, щоб вони не опинилися в дитячому будинку", - заявила екс-порноакторка.

Її чоловік Олександр Кондратенко каже, що чехи їм не вірять.

"Вони кажуть - ми робили запит, у вас немає ніякої справи. Я думаю той, хто відповідав на цей запит - просто обдурили", - впевнений Кондратенко.

Офіційно родину не переслідували. Останні два роки їх ніхто не шукав, а порушену кримінальну справу призупинили. Тому чехи не розуміють страхів порноакторки, бо не знають особливостей української правової системи.

Депутати не подобрішали, а кримінальна справа віднедавна вже знову в дії. Про це родина ще навіть не знає.

"Наразі цю постанову про призупинення скасовано, відповідні дані про злочин внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань і в даний час ведеться досудове розслідування", - повідомила речниця прокуратури Криму Наталія Бояркіна.

Адвокат Гришай Ярослав Яшенко каже, що якщо вона повернеться в Україну, її просто в аеропорту можуть затримати і відправити в СІЗО.

Вся ця історія дуже дивує відомого німецького порнорежисера Хубертуса Ляйшлера, бо в Європі стати зіркою полуничного жанру легко, головне, щоб актори були повнолітні.

Після 18 років їх ніхто не каратиме взагалі. Та й відео виготовляють не вони, а ті, хто організовує зйомки. В Україні ж переслідують і в 27 навіть колишню зірку. Те, що Гришай уже не виблискує своїми принадами, він підтверджує.

Сама Гришай уже не має ні революційного бажання, ні сексуального настрою. На її інтернет-сторінках рецепти печива та фотографії малюків. Утім, владу і правоохоронців більше цікавить минуле жінки, ніж майбутнє трьох її синів.

ВідеоУкраїнські правоохоронці знову взялися за справу, в якій фігурує порнозірка Wiska

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції