Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До заходів залучили більше 100 військовослужбовців Херсонського та Бердянського прикордонних загонів.

Учора, 21 березня, прикордонники Азово-Чорноморського регіонального управління взяли  участь у антитерористичних навчаннях, які проводились у Херсонській області.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Зазначається, що до заходів залучили більше 100 військовослужбовців Херсонського та Бердянського прикордонних загонів для перекриття адміністративної межі. За задумом навчань, після проведення диверсії, ймовірні злочинці могли направитись на тимчасово окуповану територію АР Крим.

"Снайперські групи відпрацьовували завдання із знищення умовних терористів після взяття заложників у закинутих будівлях, а в контрольних пунктах в'їзду-виїзду прикордонники в рамках навчань виявили вибухівку та вогнепальну зброю, яку намагався провезти учбовий порушник", - йдеться у повідомленні.

До слова, проведення антитерористичних навчань не вплинуло на визначений порядок роботи контрольних пунктів  "Чонгар", "Каланчак" та "Чаплинка". 

Нагадаємо, раніше у зоні АТО відбулися військові навчання танкового батальйону. Під час навчання військові відпрацьовують спільні дії при наступі танкових механізованих підрозділів і штурмових груп. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції