Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські прикордонники не пропустили до окупованого Криму російського співака

Російський співак при проходженні прикордонного контролю згадав, що має нерухомість на території Криму.

Українські прикордонники не пропустили до окупованого Криму російського співака Євгена Кемеровського.

Про це повідомляє Радіо Свобода із посиланням на начальницю прес-служби Бердянського прикордонного загону ДПСУ Нелю Доценко.

За її словами, прикордонники не пропустили Кемеровського на півострів з материкової частини України через відсутність у нього спецдозволу, який видають в органах Державної міграційної служби. Так, такий документ іноземці та люди без громадянства повинні мати для перетину адміністративного кордону з півостровом.

Зазначається, що російський співак при проходженні прикордонного контролю згадав, що має нерухомість на території Криму і тому має намір отримати спецдозвіл для перетину адмінкордону.

Своєю чергою, наразі немає публічних коментарів самого Кемеровського з цього приводу.

Нагадаємо, від 1 січня, на всіх пунктах пропуску через державний кордон України, крім традиційної перевірки документів та мети поїздки, запровадили ще й біометричний контроль. Зокрема, відбитки пальців повинні залишити росіяни, а також громадяни ще 70 "ризикованих" країн. За першу добу біометричний контроль під час в'їзду до України пройшли 1,9 тисячі росіян. 

ВідеоРосіяни тепер мають здавати відбитки пальців при в’їзді до України

Відсьогодні для того, щоб перетнути наш кордон, громадянам так званих "ризикованих" країн необхідно буде не лише показати паспорт і пояснити мету візиту, але й здати відбитки пальців. Спеціальне обладнання встановили у майже 160 пунктах пропуску, передусім - на кордоні з Росією.

Росіяни тепер мають здавати відбитки пальців при в’їзді до України

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції