Українські прикордонники не впустили 35 ізраїльтян. У відповідь Ізраїль затримав цілий літак з українцями

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У конфлікт довелося втрутитися нардепу.

У відповідь на відмову у в’їзді до України 35 ізраїльтянам в аеропорту "Бориспіль" Ізраїль не впустив до країни цілий пасажирський літак із 140 українцями.

Про це на своїх сторінках у Facebook повідомили спеціальний радник міністра закордонних справ з питань ксенофобії і антисемітизму Анна Вишнякова та народний депутат України Георгій Логвинський.

"В Ізраїлі затримали в аеропорту близько 100 пасажирів з України. Забрали паспорти. Тримають вже більше 5 годин. Під конвоєм відпускають хіба що в туалет", - розповіла Вишнякова.

В Израиле задержали в аэропорту около 100 пассажиров из Украины. Забрали паспорта. Держат уже более 5 часов. Под...

Опубліковано Anna Vyshniakova Пʼятниця, 15 лютого 2019 р.

Згодом ситуацію пояснив нардеп Логвинський. За його словами, ізраїльська сторона майже щодня не впускає десятки українських громадян, що становить майже 20% з кожного рейсу і йому доводиться постійно втручатись в ситуацію. Він також зазначив, що причини відмови у в’їзді 35 ізраїльтянам були цілком законні, оскільки вони не змогли підтвердити мету поїздки або мали недостатньо коштів.

"Сьогодні 35 затриманих ізраїльтян розбурхали пресу. Як же так??? Керівники МВС Ізраїлю повідомили мені, що вони затримали цілий літак з України зі 140 нашими громадянами на знак протесту. Зараз під мої гарантії 35 ізраїльтян пропущені і всі 140 українців в'їхали на святу землю. Завдяки втручанню в обох країнах всі на свободі. Однак друзі, хочу повідомити, що якщо найближчим часом аеропорт Бен Гуріон не змінить своє ставлення до українців, ми і далі будемо діяти за принципом взаємності", - підкреслив депутат.

На этом месте час назад было 35 израильтян, которым было отказано во въезде на территорию Украины. После моего...

Опубліковано Георгієм Логвинским Пʼятниця, 15 лютого 2019 р.

Нагадаємо, наприкінці листопада 2018 року у лоукост-авіакомпанії Ryanair заявили, що з часом планують відкрити пряме авіасполучення між Києвом та ізраїльським містом Ейлат.

Залиште свій коментар

Вибір редакції