Українські прикордонники вимагатимуть у іноземців звіт про статок

В'їжджаючи в Україну на місяць потрібно мати при собі 13380 гривень, або приблизно 50 тисяч рублів на місяць або 1700 рублів на день.

Українські прикордонники з 24 серпня стануть проводити вибіркові перевірки фінансової заможності іноземних громадян, які прибувають в країну. Згідно з наказом Державної прикордонної служби, ті, хто в'їжджає на територію країни повинні будуть продемонструвати прикордонникам наявність грошей з розрахунку 20 прожиткових мінімумів на кожен місяць перебування.

Контроль буде проходити безпосередньо на прикордонних КПП при участі як мінімум двох співробітників прикордонної служби.

Новий порядок, за попередніми даними, не торкнеться громадян Росії. Перевірки будуть здійснюватися стосовно приїжджих з Африки, Азії, Таджикистану, Узбекистану, Туркменістану та Молдови. Що стосується останньої, то перевіркам не будуть піддавати мешканців прикордонних з Україною районів.

Виходячи з того, що зараз прожитковий мінімум в Україні становить 669 гривень, в'їжджаючи в Україну на місяць потрібно мати при собі 13380 гривень. "При собі" означає, що прикордонникам можна буде продемонструвати готівку, документи "на підставі яких можна отримати кошти в банках", а також виписки з банківських рахунків.

Також прикордонники будуть цікавитися документами, що підтверджують бронювання житла та оплату харчування в Україні, і зворотними квитками в країну постійного проживання.

Вибірковий контроль фінансового забезпечення здійснюється безпосередньо в пунктах пропуску через держкордон України під час співбесід з іноземцями або особами без громадянства за участю не менше двох прикордонників.

Читайте також:

Учасникам веломарофону пам'яті Бандери анулювали польські візи

Чернігівські прикордонники затримали 24 діжки нелегального меду

Нелегал в'їхав до Британії в автобусі з прикордонниками

Гондураські прикордонники не пустили президента-вигнанця додому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: