Українські прикордонники затримали два турецьких судна

Правоохоронці затримали дві шхуни, на яких перебували 18 турецьких браконьєрів.

Корабель морської охорони Держприкордонслужби України "Павло Державін" затримав дві турецькі риболовецькі шхуни, які зайшли на незаконний промисел. Катер морської охорони під конвоєм доправив браконьєрів до Одеси.

Як повідомили у прес-службі Держприкордонслужби, зокрема, на світанку екіпаж "Павла Державіна" виявив рибальські сітки без маркування. З них правоохоронці дістали та відпустили у море двох ще живих дельфінів та кілька камбал-калканів.

Правоохоронці змушені були залишити сітки, оскільки на локаторі з’явилася підозріла ціль, яка виявилася турецькою шхуною MUAMER REIS. Її затримали за 66 миль від мису Тарханкут та 47 миль від острова Зміїний. Капітан висадив на її борт оглядову групу. Після цього "Павло Державін" почав переслідувати інший браконьєрський плавзасіб. Турецька шхуна HASAN почала тікати в бік Румунії, українські правоохоронці наздогнали її за 2 милі після виходу з економзони України.

На борту обох риболовецьких шхун по 9 людей екіпажу, на яких капітани відмовилися пред’являти документи. На шхунах браконьєрів виявили знаряддя лову, сухий лід, пристрої для пошуку сіток та знаряддя для їх піднімання.

Для пошуку та піднімання браконьєрських сіток прикордонники планують відправити корабель "Аметист".

Також у Держприкордонслужбі поінформували, що в суботу в північно-західній частині Чорного моря румунськими прикордонниками були затримані ще 3 турецькі браконьєрські шхуни. Лише одна з них була під турецьким прапором, решта - під українським та румунським.

Читайте також:

Росія виводить частину своїх кораблів з Севастополя

У Босфорі потрапив в аварію балкер з українцями на борту

У Києві затонув плавучий готель

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: