Українські прочани провели 5 діб на кордоні між Францією і Швейцарією

До України повернулися прочани, які через несправність автобуса застрягли на європейському кордоні без грошей та засобів для існування.

Українські прочани, які через несправність автобуса застрягли на французько-швейцарському кордоні, повернулися до Львова.

Група з 83 прочан залишилася без транспорту ще 20 липня, і тільки 26-го люди повернулися додому. П'ять днів вони провели на кордоні між Францією і Швейцарією без грошей і засобів для існування.

"Фізично нам допомогли французи, в цьому містечку Жуні, де ми жили, а психологічно було важко, бо ми не знали, - чи тут за нас хтось переживає, ця фірма, якій ми заплатили гроші, чи ні", - розповіла одна з учасниць прощі Роксолана.

Керівник прощі, отець Тарас Милян жаліється, що за 5 днів не було вислано жодного автобуса для людей. І якби не місцева влада, вони б ночували під відкритим небом.

Власник фірми-перевізника на своє виправдання заявив, що у розпал сезону в Україні і в Європі важко знайти автобуси такої великої місткості. Тому було ухвалене рішення замінити запчастину, яка вийшла з ладу. Її привезли аж з Бельгії.

Чи матимуть фінансові претензії організатори прощі до перевізника, наразі невідомо. Фірма сподівається, що справу вдасться вирішити мирно.

Читайте також:

На кордоні Франції та Швейцарії застрягли 83 українських паломники

У Швейцарії зійшов з рейок потяг з туристами, 42 поранених

У Норвегії під час рафтингу загинули троє українців

Росія відмовила у в'їзді українському правозахиснику

ВідеоЗатяжне богомілля

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: