Українські профспілки сьогодні протестують у Києві

Сьогодні в столиці відбудеться всеукраїнська акція протесту профспілок.

На вулиці Києва, за прогнозом профспілок, повинні вийти близько 15 тисяч працівників бюджетної сфери. Вони пікетуватимуть Кабмін, Верховну раду та Секретаріат президента. Головна вимога до влади - виробити чітку та зрозумілу програму подолання фінансової кризи в країні.

Цим людям урядовці "заморозили" підвищення зарплатні як зараз, так і на наступник рік. Влада не виконує своїх обіцянок, каже голова профспілки працівників охорони здоров’я Вікторія Коваль.

"Окрім цього, є ще постанова уряду, яка обмежує фінансування бюджетної галузі, фінансування заробітної плати, обмежено 30 відсотками фінансування на підвищення кваліфікації. А це для охорони здоров’я просто неприпустимо. Лікарі просто не можуть не підвищувати свою кваліфікацію. Але, на жаль, уряд нас не чує", - заявила вона.

Також пікетувальники вимагатимуть покласти край безоплатним відпусткам, погасити заборгованість по зарплаті бюджетникам та захистити людей від безробіття. На виконання вимог люди дають владі два з половиною місяці. Якщо ситуація не зміниться, то на весну профспілки обіцяють масові страйки. З травня український профспілковий рух планує долучитися до міжнародних акцій протесту проти світової фінансової кризи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: