Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські рятувальники отримали перший у своїй історії медичний літак

На борту найновітніше австрійське обладнання.

АН-26 уже багато років служив рятувальникам, але тепер машину модернізували на заводі у Києві і нашпигували австрійським обладнанням. Тож рятувальники отримали перший медичний літак, йдеться в ТСН.16.45.

АН-26 – легенда. Йому треба лише півкілометра смуги, щоб злетіти і від Києва, наприклад, до Одеси він долітає лише за одну годину.

Два місця для важкохворих – з приладами реанімації. І шість ліжок для тих, кому краще. Австрійська унікальна апаратура. Полковник Коробка після свят гнатиме рятувальний борт на базу в Ніжин.

"Цей літак має можливість не просто довезти – доживе-не доживе – постраждала людина до медичного закладу. А цей літак дозволяє активно впливати на життєздатність людини. Перевага – тільки швидкість і радіус дії. Радіус дії вертольота 250 кілометрів, а у даного літака 1100 кілометрів", - розповідає полковник.

Дивляться, схвалюють, заздрять керівники інших відомств. Командир Бориспільської авіабригади колись сам АН пілотував. Каже: в його господарстві такий літак би не завадив.

Окрім АН-26, у рятувальників є ще два медичних гелікоптери. А незабаром їм обіцяють передати ще один МІ-8. Та поки що його показують як експонат.

Відео Українські рятувальники отримали перший у своїй історії медичний літак

Залиште свій коментар

Вибір редакції