Українські санаторії піддали тотальній перевірці

Ряд масових отруєнь в українських санаторіях є наслідком, зокрема, лібералізації контролю над санітарними нормами в них.

Міністерство охорони здоров'я України почало посилену перевірку санаторно-курортних установ країни.

Про це 13 липня заявив міністр охорони здоров'я Василь Князевич.

"Із сьогоднішнього дня в усіх установах, де відпочивають люди, проводитимуть тотальні перевірки і прийматимуться жорсткі заходи із вилученням ліцензій", - зазначив Князевич.

На його думку, ряд масових отруєнь в українських санаторіях є наслідком, зокрема, лібералізації контролю над санітарними нормами в них.

Князевич також додав, що українським санаторіям ще далеко до досягнення європейських стандартів. На думку міністра, одна з проблем українських курортів - ігнорування співробітниками санаторних установ обов'язкових для безпеки відпочиваючих правил.

Так, зокрема, 5 липня прокуратура Закарпатської області порушила кримінальну справу за фактом службової недбалості працівників санаторію Перлина Карпат: в установі відбулося масове отруєння дітей, 69 з яких було госпіталізовано.

Нагадаємо також, 13 липня Закарпатська санепідемстанція повідомила про виявлення сальмонельозу у трьох дітей, госпіталізованих із симптомами отруєння в Мукачево. Всього в інфекційне відділення Мукачівської центральної лікарні госпіталізовано 23 особи. Згідно з даними епідеміологів, всі хворі вживали в їжу тістечка Банановий пагорб.

Читайте також:

У Мукачевому неякісними тістечками отруїлися 22 людини

В Індії після весілля померли більше 110 чоловік

На Львівщині діти масово отруїлись через дизентерію в кухарів

В санаторії "Перлина Карпат" знайшли сальмонелу та стафілокок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: