Українські школи закрили на карантин

В низці міст України закривають школи на карантин.


В школах Вінниці через погіршення епідеміологічної ситуації з 16 лютого оголошений карантин. Таке рішення 13 лютого ухвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, повідомляє управління у справах ЗМІ Вінницької міськради.

Як наголошувалося на засіданні комісії, перші 6 тижнів 2009 року показники захворюваності були достатньо значними, але не перевищували епідеміологічний поріг. Протягом 7-го тижня кількість хворих досягла епідеміологічного рівня і лише протягом цього тижня в лікарні звернулося 1 849 дітей. На даний час школи міста не відвідує в середньому від 12 до 18 % дітей. Карантин вводиться до поліпшення епідеміологічної ситуації в місті.

З 16 лютого також буде припинений навчальний процес у зв'язку із зростанням захворюваності грипом і гострими респіраторними інфекціями в загальноосвітніх, приватних школах і школах-інтернатах Одеси.

Рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Одеському виконкому запропоновано припинити навчальний процес в школах міста з 16 по 21 лютого.

У Запоріжжі через епідемію грипу і ГРЗ школярі знаходяться на вимушених канікулах вже два тижні, і немає інформації, чи буде відновлене наступного тижня навчання в школах.

У місті Кузнецовськ Рівненській області з 9 лютого школи закриті на карантин теж через епідемію грипу.

У Донецькій області за станом на 13 лютого у зв'язку з грипом на карантині знаходяться 45 шкіл. В даний час на карантин переведено 16 шкіл в Красноармейську, 15 шкіл в Селідово, 7 шкіл і 40 класів в різних школах Маріуполя, 4 школи в Новогродовці, одна школа у Волновахському районі і 2 школи в Першотравневому районі повідомляє інтернет-видання "Остров" з посиланням на управління освіти і науки Донецької облдержадміністрації.

Крім того, в Миколаєві навчальний процес в школах міста припинений з 12 по 21 лютого.

Читайте також:

В Україні розпочалася епідемія грипу

Наступного тижня в Україні чекають епідемію грипу

Японці розробили універсальну вакцину від грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: