Українські школярі складають останній тест

Найбільше бажаючих скласти тест з хімії виявилося у Дніпропетровській та Донецькій областях.

Сьогодні, 5 червня, випускники шкіл складатимуть останній тест цьогорічної сесії зовнішнього незалежного оцінювання – з хімії.

Як повідомили в Інформаційному центрі незалежного оцінювання, до участі в цьому тестуванні зареєструвалося 34 тис. 201 осіб, або 7,1% від загальної кількості учасників, тоді як минулого року їх кількість становила 30 тис. 376.

Найбільше бажаючих скласти тест з хімії виявилося у Дніпропетровській та Донецькій областях (2 тис. 920 та 2 тис. 250 осіб відповідно), найменше – у Севастополі (272) та Чернівецькій області (606).

Для випускників шкіл, які хочуть здобувати вищу освіту за хімічними або фармакологічними спеціальностями, у 15 пунктах тестування вже підготовлено 2 тис. 348 аудиторій, до роботи в яких залучено 6 тис. 256 фахових педагогів.
Тест з хімії українською мовою вирішили складати 73,4% учасників, російською – 26,2%, угорською – 0,2%.

Під час тестування, що розпочнеться об 11.00 і триватиме 150 хвилин, учасникам потрібно буде розв`язати 60 завдань з загальної, неорганічної та органічної хімії.

Центр нагадує, у 2009 році випускники мали можливість обрати від 2 до 5 предметів тестування, а також мову його проходження серед тих семи, якими ведеться навчання у загальноосвітніх школах України.

Загалом сесія зовнішнього незалежного оцінювання цього року охоплює 8 навчальних предметів, розпочалася 6 травня тестами з історії України і триватиме до 5 червня.

Читайте також:

65 тисяч українських учнів вперше пройдуть тести з англійської мови

У вузах скоротили кількість бюджетних місць

У Севастополі не вистачає шкіл для всіх бажаючих вчитися українською

Студентам з Кувейту заборонили навчатися в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: