Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські силовики приїхали на відкриття Паризького авіашоу, щоб прикупити нові літаки

Замовлення зробили у вітчизняного виробника

Сьогодні у Франції стартувала знаменита авіаційна виставка Ле Бурже. Півтори сотні літаків, гвинтокрилів та мільярдні контракти. Трохи поторгувалися і навіть прикупилися й українські силові структури, йдеться в ТСН.19.30.

Небо Парижа гуркоче та виблискує новенькими літаками – так починається чи не найвідоміша авіаційна виставка у світі. Власне слово «Париж» сьогодні не головне, столицю Франції сьогодні затьмарило передмістя під назвою Ле Бурже. Вже традиційно на відкриття президент Франції прилітає на військовому Аербасі – Емануель Макрон демонструє, що він підтримує вітчизняного авіавиробника. За мить місцева пілотажна група малює у небі Парижа фанцузький прапор – авіашоу офіційно  відкрито!

Абсолютно нових розробок на авіавиставці не видно. Свою класичну програму демонструють модернізовані Аеробуси "320" та "350-тисячний".  Ну і вже класика – пілотаж винищувача Рафаль.

Чи не найдавніша авіаційна традиція – усі серйозні контракти підписують не в офісах, а на подібних авіашоу. Найбільше замовлення на свої літаки  вітчизняне держпідприємство "Антонов" отримує  від українського Міністерства внутрішніх справ. "Держава Україна, Міністерство внутрішніх справ буде купувати літаки Антонов-178 в кількості 13 штук. Такий контракт ми домовилися підписати вже цієї осені для використання Національною гвардією і Службою надзвичайних ситуацій", - заявив Аваков.

ВідеоМВС придбає 13 літаків у ДП "Антонов"

Знаменита авіаційна виставка Ле Бурже стартувала у Франції. Півтори сотні літаків, гвинтокрилів та мільярдні контракти. Трохи поторгувалися і навіть прикупились й українські силові структури.  

МВС придбає 13 літаків у ДП "Антонов"

Перевезення спецпризначенців, парашутистів, поранених, спецобладнання – такі літаки Міністерству внутрішніх справ потрібні вже негайно. На фірмі "Антонова" це розуміють і обіцяють не зволікати. "Я вам скажу, що робота над літаками вже почалася, я маю на увазі в металі. Це буде сучасний літак, цифровий. У нього буде український сертифікат експлуатанта  і що дуже важливо, ця машина буде повністю зібрана з комплектуючих українських, європейських та без комплектуючих з Російської Федерації", - заявляє представник компанії. 

Ще одна домовленність  з "Антоновим"  - за півроку українські рятувальники отримають новий пожежний літак Ан-32, на "Антонова" його вже доукомплектовують. 

Міністр внутрішніх справ відвідує і гвинтокрильні стенди - Аербас Гелікоптерс. Ця фірма зобов'язалася поставити Україні 55 гвинтокрилів. 3 з них уже в Україні, сьогодні після переговорів європейці беруть додаткове зобов'язання перевиконати план і поставити до кінця року ще 5 гвинтокрилів. А також створити інфраструктуру. "Це співробітництво не лише з постачання гвинтокрилів, але й з побудови сервісних центрів та підготовки особового складу", - додає виконавчий директор "Аербас Гелікоптерс" Бруно Івен.

Отже, найближчими роками українці  не лише купуватимуть іноземну техніку, але зможуть її самостійно ремонтувати і не лише для себе. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції