Українські старшокласниці вважають найпрестижнішою професією проституцію

Школярки "купуються" на обіцяних VIP-клієнтів, дорогі машини, пригощання, і не підозрюють, з якими складнощами вони можуть зіткнутися.

Результати соціологічних досліджень свідчать, що українські, зокрема кримські, старшокласниці однією з найпрестижніших професій вважають заняття проституцією. Про це повідомила представник кримської громадської організації "Надія і майбутнє" Антоніна Шеламкова.

Як розповіла Шеламкова на засіданні круглого столу на тему "Підвищення ролі ЗМІ в поліпшенні доступу до інформації з проблеми торгівлі людьми для жителів Криму", причина тому - неправдива або однобока подача інформації про сексуальну індустрію телебаченням. За словами експерта, школярки "купуються" на обіцяних VIP-клієнтів, дорогі машини, пригощання, і не підозрюють, з якими складнощами вони можуть зіткнутися. "Ніхто не знає що це якісь брудні підвали, що тебе не годують, тебе б'ють, примушують обслуговувати брудних, старих, збоченців, кого завгодно", - наголосила Шеламкова.

Для прикладу вона розповіла про неповнолітню дівчинку, яка свідомо виїхала працювати повією до Ізраїлю. Зробити це її змусило життя в бідній сім'ї з двома сестрами-інвалідами, матір'ю пенсійного віку і вітчимом, який "ганяв всіх з сокирою". За кордоном вона розраховувала отримати роботу, але потрапила в сексуальне рабство. "Двічі намагалася покінчити життя самогубством, їй допомогли співвітчизники, переправили на
Батьківщину", - повідомила представник громадської організації.

Вона додала, що для того, щоб забезпечити себе від подібних випадків, потрібно відправлятися працювати за кордон легально. При цьому для легального влаштування на роботу за кордоном необхідно мати діючий закордонний паспорт, відповідну візу (найчастіше робочу), трудову угоду (контракт) із закордонним працедавцем і дозвіл на роботу.

Читайте також:

Інтим за 1500 доларів: Україна стала новою Меккою секс-туризму

Проституція в Україні: здорових повій - лише 10%

Кожен шостий українець підтримує легалізацію проституції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: