Українські та російські військові зібрались на генеральну репетицію параду

Міністр оборони висловив задоволення ходом підготовки до параду Перемоги.

У Києві на Хрещатику проходить генеральна репетиція параду військ, що відбудеться у столиці 9 травня з нагоди 65-річчя Великої Перемоги. В репетиції беруть участь українські, російські та білоруські військові. 

Репетиція відбувається під керівництвом міністра оборони Михайла Єжеля. На заході також присутні інші керівники Міністерства оборони, Генерального штабу Збройних Сил, Адміністрації президента та силових відомств, підрозділи яких представлені на параді.

Загалом зараз Хрещатиком крокують більш як 2,5 тисячі військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань, а також військовослужбовці Збройних Сил Росії та Білорусі.

За сценарієм параду, Хрещатиком також проїде раритетна військова техніка часів Великої Вітчизняної війни, зокрема танк Т-34.За сценарієм параду, Хрещатиком також проїхала раритетна військова техніка часів Великої Вітчизняної війни, зокрема танк Т-34.

Міністр оборони України Михайло Єжель заявив про високий рівень готовності та організації параду військ з нагоди 65-річчя Великої Перемоги, що відбудеться у Києві 9 травня, і пообіцяв українцям та ветеранам справжнє свято і гідне відзначення цієї пам’ятної дати.

Про це Єжель заявив після завершення першого етапу репетиції параду, що проходить у цей час у Києві на Хрещатику та Майдані Незалежності.

"Щоб взяти участь у параді, кожний військовослужбовець під час напружених тренувань проходить у строю близько 20 кілометрів на добу", - повідомив міністр оборони.

Він відзначив високий рівень готовності військ до параду. Водночас міністр зауважив, що у підготовці до цього заходу ще є певні недоліки, які до 9 травня будуть усунені й доопрацьовані.

Єжель також особливо відзначив високий рівень підготовки і злагодженості російських та білоруських військовослужбовців, які прибули в Україну для спільної участі у параді з представниками Збройних сил України. "Взаємодія є прекрасною", - сказав глава українського військового відомства.

Читайте також:

Російські десантники прибули в Київ для участі в параді Перемоги

Російські кораблі вирушили в українські порти

У Києві пройшла репетиція параду: український прапор нестимуть поруч з російським

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: