Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Таксисти наживаються на хасидах, які прилітають до України святкувати юдейський Новий рік

Усього в Умані очікують 27 тисяч прочан.

Доба залишилася до юдейського Нового року і тисячі хасидів збираються святкувати в Умані. Там похований їхній духовний лідер цадик Нахман. Новий рік припадає на ніч проти четвертого вересня, а святкування триватиме три дні. Масовий наплив хасидів уже помітний в аеропорту "Бориспіль", — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Хасиди летять в Україну на святкування юдейського Нового року. Найбільшу кількість спецрейсів очікують з Тель-Авіва, з вечора і до другої ночі, вони прибуватимуть кожні 15 хвилин.

На гостей націлені не лише камери, а й очі українців. Таке паломництво буває лише раз на рік. Цілими родинами, щоправда, без жінок, вони їдуть вклонятися цадику Нахману і будуть їсти яблука та мед.

У "Борисполі" приземлиться 24 спецрейси лише з Тель-Авіва. Проте прочан чекають з різних куточків світу. Для хасидів виділили спеціальний майданчик. Звідси планують відправити 800 автобусів.

Проте з іншого боку летовища потомлені прочани де змогли, там і посідали. Водії намагаються заробити і хочуть $ 300 за дорогу до Умані. Є ціни і скромніші — 300 грн. А от у звичайній маршрутці вони б доїхали за 50 грн. Проте на свято хасиди нічого не шкодують, на цьому наші таксисти і заробляють.

Щоб гості ніде не нашкодили, за порядком стежить і міліція, і "Беркут".

Нагадаємо, що раніше в аеропорту "Бориспіль" було затримано хасида-зловмисника

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська.

Відео Тисячі хасидів збираються до Умані

Залиште свій коментар

Вибір редакції