Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські туристи змушені чекати добу на італійські рейси YanAir

Два вильоти на замовлення туроператора Join UP! відкладені.

Авіакомпанія YanAir не виконала двох рейсів, які були заплановані на 1 серпня на замовлення туроператора Join UP!. Про це йдеться у заяві туристичної компанії.

Так о 08:00 мав вилетіти рейс з Одеси до італійського курортного міста Ріміні, а о 10:35 – рейс Ріміні-Одеса. Як повідомила авіакомпанія YanAir, рейс не здійснений з технічних причин, вильоти відклали на 2 серпня.

"Всім туристам рейсу ANR5992 туроператор Join UP! надав проживання з харчуванням в готелях на курортах Ріміні та Річчоне. В Одесі туристам рейсу ANR5991 з інших міст авіакомпанія YanAir забезпечить проживання в готелях і харчування до моменту вильоту. Туристам Join UP! буде надана компенсація за недовикористаний час відпочинку", - йдеться у заяві туроператора.

Раніше група українських туристів застрягла в аеропорту Барселони через затримку рейсу до Києва - також за технічними причинами. Чому літо-2018 відзначилось такою кількістю проблем з відпочинком українців, читайте у матеріалі: Тотальна змова проти туриста.

ВідеоТуристична катастрофа: що робити у разі затримки чи відміни авіаперевезень

Цього тижня в аеропортах світу на кілька діб застрягли тисячі українців. Цей туристичний колапс стався через непорозуміння між туроператорами та авіаперевізниками. Повертати українців додому береться держава. Що ж так паралізувало турбізнес, як не вскочити в халепу тим, хто авіаквитки уже купив, - дивіться далі у сюжеті.

Туристична катастрофа: що робити у разі затримки чи відміни авіаперевезень

Вибір редакції