Українські туристи змушені чекати добу на італійські рейси YanAir

Два вильоти на замовлення туроператора Join UP! відкладені.

Авіакомпанія YanAir не виконала двох рейсів, які були заплановані на 1 серпня на замовлення туроператора Join UP!. Про це йдеться у заяві туристичної компанії.

Так о 08:00 мав вилетіти рейс з Одеси до італійського курортного міста Ріміні, а о 10:35 – рейс Ріміні-Одеса. Як повідомила авіакомпанія YanAir, рейс не здійснений з технічних причин, вильоти відклали на 2 серпня.

"Всім туристам рейсу ANR5992 туроператор Join UP! надав проживання з харчуванням в готелях на курортах Ріміні та Річчоне. В Одесі туристам рейсу ANR5991 з інших міст авіакомпанія YanAir забезпечить проживання в готелях і харчування до моменту вильоту. Туристам Join UP! буде надана компенсація за недовикористаний час відпочинку", - йдеться у заяві туроператора.

Раніше група українських туристів застрягла в аеропорту Барселони через затримку рейсу до Києва - також за технічними причинами. Чому літо-2018 відзначилось такою кількістю проблем з відпочинком українців, читайте у матеріалі: Тотальна змова проти туриста.

ВідеоТуристична катастрофа: що робити у разі затримки чи відміни авіаперевезень

Цього тижня в аеропортах світу на кілька діб застрягли тисячі українців. Цей туристичний колапс стався через непорозуміння між туроператорами та авіаперевізниками. Повертати українців додому береться держава. Що ж так паралізувало турбізнес, як не вскочити в халепу тим, хто авіаквитки уже купив, - дивіться далі у сюжеті.

Туристична катастрофа: що робити у разі затримки чи відміни авіаперевезень