Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські вчителі можуть поборотися за визнання і приз у 250 тисяч гривень

Уже вдруге стартував набір заявок на національну премію Global Teacher Prize Ukraine.

У вчителів гаряча пора. І не лише тому, що розпочинається фінішна пряма навчального року. Пошук учителів. Уже вдруге для педагогів відкриваються величезні можливості себе показати та других навчити. Відсьогодні стартує приймання заявок на другу національну премію Global Teacher Prize Ukraine. Це фактично "Нобелівська премія" для освітян, йдеться в ТСН.19.30. 

Наталія Гладких – фіналістка "Нобелівської премії" для вчителів. Жінка, що працює тифлопедагогом увійшла в п’ятірку найкращих на першій премії Global Teacher Prize Ukraine. Розповідає, що після участі в премії захистила кандидатську дисертацію та стала відчувати до себе більше поваги.

«Перше, що змінилось – я зрозуміла, що вчителі важливі. І те, що необхідно нести оцей вчительський запал далі дітям. І те, що ми робимо надважливу справу», - каже Наталя.

Премію Global Teacher Prize започаткував арабський мільярдер Санні Варкі чотири року тому. Нагороду вручають за видатний внесок у професію вчителя і становить вона мільйон доларів. Цього року перемогла Андрія Зафірако - учителька вивчила 35 мов, щоб спілкуватися з дітьми в своєму класі їхньою рідною мовою.

На світовий етап конкурсу потрапляє п’ятірка лідерів національного відбору. В Україні національну премію ініціювала громадська спілка "Освіторія" 2017 року. Куратор проекту - Наталія Мосейчук. Перемогу здобув фізик Паул Пшенічка з Чернівців.

ВідеоСтартував прийом заявок на другу національну премію Global Teacher Prize Ukraine

У вчителів - гаряча пора. І не лише тому, що починається фінішна пряма учбового року. Вже вдруге для педагогів відкриваються величезні можливості себе показати та других навчити. Відсьогодні стартує прийом заявок на другу національну премію Global Teacher Prize Ukraine. Це фактично "Нобелівська премія" для освітян. 

Стартував прийом заявок на другу національну премію Global Teacher Prize Ukraine

Торік премія зібрала шістсот тридцять дві заяви з усіх областей країни. 2018 - очікують іще більше учасників.

«На сайті премії GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE розпочався прийом заявок і ми починаємо шукати вчителів, якими хочеться пишатися. Тому учні цих вчителів, батьки таких учнів і самі вчителі вже можуть подаватися відсьогодні», - каже голова громадської спілки.

Премія демонструє позитивні приклади вчителів та мотивує до педагогічної праці.

«Я вважаю, що цей конкурс є мабуть одна з найвидатніших подій останнього року, з точки зору підняття престижу вчителя», - каже міністр осіти.

Переможець Національної премії цього року отримає 250 тис. грн, поїздку на освітній форум в Дубай та нагороду. Його ім’я стане відоме вже 6 жовтня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції