Українські ветерани не ображені на Путіна

За словами ветеранів, вони розуміють, що коли ти тримаєш на своїх плечах таку могутню країну, як Росія, коли доводиться вирішувати сотні проблем, буває різне.

 Активісти українського ветеранського руху вважають, що російський прем'єр-міністр Володимир Путін не хотів образити Україну своїми висловлюваннями про внесок країн колишнього СРСР у перемогу у Великій Вітчизняній війні.

Про це йдеться в листі, підписаному главою Української спілки ветеранів Афганістану Сергієм Червонопиським, головою Міжнародного українського союзу учасників війни Володимиром Воронцовим та головою української Спілки в'язнів-жертв нацизму Маркіяном Демидовим.

Нагадаємо, за словами Путіна, Росія перемогла б у Великій Вітчизняній війні, навіть якби Україна не входила до складу Радянського Союзу.

"Говорити сьогодні про те, що Росія і без України виграла б цю війну, - це означає образити пам'ять загиблих. Ми далекі від думки, що цього хотів прем'єр Росії. Мабуть, ці слова злетіли з вуст керівника сусідньої братської держави без наміру завдати біль нам, ветеранам, без наміру принизити чи образити дружню Україну", - зазначається у листі.

За словами ветеранів, вони розуміють, що коли ти тримаєш на своїх плечах таку могутню країну, як Росія, коли доводиться вирішувати сотні проблем, буває різне.

Як зазначається у листі, ветерани вітають відновлення активної співпраці між Україною та Росією.

"Ми розуміємо ... і віримо - повага з боку Путіна до ветеранів Великої Вітчизняної, де б вони не проживали, справді глибока і синівська", - підкреслюють автори листа.

Нагадаємо, у У МЗС України Путіну нагадали, що усі народи колишнього СРСР можуть вважати себе переможцями у Великій Вітчизняній війні,

У НУ-НС вважають, що заяви Путіна – це приниження пам'яті мільйонів українців, які загинули у боях проти фашизму. Нардепи від НУ-НС підготували проект постанови Верховної ради, у якій пропонують засудити висловлювання Путіна.

Читайте також:

НУ-НС: Путін образив тисячі українських ветеранів

У МЗС заперечили Путіну: фашизм перемогли всі народи СРСР

Путін: Росія виграла б Велику Вітчизняну війну і без України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: