Українські військові пограються в Індії

Українські військові візьмуть участь у ІV Всесвітніх іграх серед військовослужбовців, які пройдуть в індійському місті Хайдарабад.

Міністр оборони України Анатолій Гриценко видав наказ “Про підготовку та участь спортсменів Збройних Сил України у ІV Всесвітніх іграх серед військовослужбовців у 2007 році”.

Армія
Архів
Українська армія полетить в Індію (Фото: ukremb-japan.gov.ua)
Як повідомили УНІАН в Управлінні прес-служби Міністерства оборони України, згідно з рішенням 61-ї генеральної асамблеї Міжнародної Ради військового спорту, ІV Всесвітні ігри серед військовослужбовців відбуватимуться з 10 по 22 жовтня в індійському місті Хайдарабад.

У повідомленні зазначається, що за результатами змагань серед 127 країн-членів Міжнародної Ради військового спорту, які у різні роки брали участь у Всесвітніх іграх серед військовослужбовців, у загальнокомандному заліку українські військові спортсмени посідають четверте загальнокомандне місце.

У наказі міністра оборони визначено порядок підготовки армійських спортсменів до змагань, забезпечення їх військовою та спортивною формою, фінансового забезпечення заходу тощо.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: