Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські викладачі свавільно відвідали конференцію з російської мови в окупованому Криму

Про таке "зухвальство" МОН дізналося з новин.

Перший заступник міністра освіти Інна Совсун заявила, що жоден з викладачів, що подалися в Крим на наукову конференцію з російської мови, не їхав туди офіційно.

"Ми звернулися до керівництва цих навчальних закладів, попросили дати роз'яснення. Точно сьогодні ми знаємо, що жоден з них не їхав в офіційне відрядження від університету. Один з університетів повідомив, що викладачка, яка їздила на цю конференцію, буде звільнена за прогул, тому що її не було на робочому місці, у неї не було відрядження або відпустки", — сказала Совсун, за повідомленням 112.ua.

Також заступник зазначила, що наразі керівництва київського, запорізького і дніпровського вишів з'ясовують, наскільки ця поїздка була легітимною: "Немає сумнівів, що це було ідейне, принципове особисте політичне рішення осіб, які поїхали. Одна з викладачок, Ірина Зайцева, була відома своїми проросійськими настроями, яких вона не приховувала. Будемо чекати на реакцію університету".

Раніше про проведення так званої наукової конференції "Російська мова в полікультурному світі" в окупованому Криму та про участь у ній українських викладачів повідомив у своєму Facebook журналіст "1+1" Яків Носков.

Нагадаємо, нещодавно російська ФСБ звинуватила українського викладача Артема Шестакова у шпигунстві проти самопроголошеної "ЛНР". Утім, вони вирішили його не затримувати, адже це їх не стосувалося.

Залиште свій коментар

Вибір редакції