Українські винищувачі тренувалися перехоплювати літаки Білорусі

Україна та Білорусь провели навчання з перехоплення літаків-порушників. Тепер льотчики готуються до тристоронніх навчань з Росією.

8 червня пройшли спільні навчання України та Білорусі з перехоплення літаків-порушників. Три білоруські бойові літаки перетнули український кордон, але українські винищувачі їх завернули назад.

За однією легендою, білоруський літак просто втратив орієнтування, і йому треба було допомогти. За іншою – необхідно перехопити повітряне судно, яке захопили терористи з метою здійснити в Україні теракт. Його також "виселили" за кордон.

Навчання з перехоплення було максимально наближені до реальної ситуації, тільки пілоти літака - без бойових ракет.

Тепер льотчики готуються до наступних навчань - тристоронніх. Крім України та Білорусі, у них візьме участь ще й Росія. До речі, зараз російські винищувачі беруть участь у перших за останні три роки спільних військових навчаннях з НАТО.

Навчання Росії і НАТО "Пильне небо-2011" проходять на території Польщі, і також інсценують перехоплення літака. Організатори сподіваються, що навчання стануть першим кроком у створенні системи безпечного повітряного простору Москви і Брюсселя.

Читайте також:

Україна та Росія відновили спільні військові навчання в Криму

На території Польщі стартували спільні військові навчання Росії і НАТО

Рада пустила іноземні війська в Україну

Міністр оборони збирає в українців пожертви на будівництво корвету

ВідеоРозбір польотів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: