Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські виші оприлюднили списки зарахованих на навчання абітурієнтів

Від 1 серпня вони вже є студентами перших курсів своїх університетів.

В Україні завершилася вступна кампанія. 1 серпня виші оприлюднили остаточні списки зарахованих абітурієнтів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Напередодні був останній день, коли майбутні студенти, які вступили на бюджет, мали привезти до закладу свої документи.

Відео Фініш вступної кампанії: виші оприлюднили остаточні списки зарахованих абітурієнтів

Напередодні був останній день, коли майбутні студенти, які вступили на бюджет, мали привезти до закладу свої документів. За даними Міністерства освіти, цьогоріч найпопулярнішими вишами стали - Київський університет Шевченка, Львівський університет Франка та столична політехніка.  

Фініш вступної кампанії: виші оприлюднили остаточні списки зарахованих абітурієнтів

За даними міністерства освіти, цьогоріч найпопулярнішими вишами стали київський університет Шевченка, львівський університет Франка та столична політехніка.

Як повідомлялося, наприкінці липня Міністерство освіти та науки опублікувало список спеціальностей 2019 року із найбільшим прохідним балом. Топ-10 спеціальностей з найбільшим прохідним балом очолюють професії "міжнародників" – прохідний бал на них становить понад 190. Щоб потрапити на бюджет, понад 180 балів також знадобилося вступникам на спеціальності "Право", "Інженерія програмного забезпечення", "Економіка", "Сфера обслуговування", спеціалізації "Філології".

Правила вступу до вишів
Міністерство освіти і науки України

Залиште свій коментар

Вибір редакції