Перейти до змісту
Українські війська відкинули ворога на 20 кілометрів

Українські війська відкинули ворога на 20 кілометрів

Військові зайняли нові позиції на південь від Донецька.

На південному напрямі українські військові відкинули бойовиків на 20 км - про це свідчить мапа АТО, яку сьогодні оприлюднив Інформаційно-аналітичний центр РНБО.

За інформацією ІАЦ РНБО, сили АТО відкинули бойовиків до міста Комсомольське і вийшли на рубіж річки Кальміус. Однак у районі Попасної ворог встановив контроль над н.п. Калинове.

Водночас спікер Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко зміни у мапі АТО в порівнянні з вчорашніми даними під час брифінгу сьогодні не коментував.

Порівняльна мапа АТО
ТСН.ua
20-кілометрова зона, з якої українські військові відкинули бойовиків

Нагадаємо, вчора був сформований новий напрямок атаки бойовиків - у районі Волновахи. Безрезультатні атаки бойовиків були спрямовані на опорні пункти сил АТО у населених пунктах Старогнатівка та Трудівське.

А у районі Ольгинки, Докучаєвська, Новотроїцького вчора помітили зосередження ударної тактичної групи російсько-терористичних військ. До її складу протягом останніх діб додались чотири РСЗВ БМ-21 "Град" і до 12 гаубиць Д-30, які посилені мобільними командними пунктами типу "Капусник-Б" на базі БТР-80.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин