Українські військові отримають тренажери танків, "Буків" і ракетних комплексів С-300

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Використання тренажерів та засобів імітаційного моделювання дає можливість відпрацьовувати реалістичні сценарії бойових дій.

Збройні сили України збільшать укомплектованість навчальними тренажерами – 2020-го року вона зросте до 60%, повідомляє АрмияInform.

"Будуть закуплені тренажери для підготовки операторів і екіпажів, наприклад 2С6 "Тунгуска", так і взводу в цілому. Зокрема навчальний центр Повітряних Сил отримає мультимедійні комплекси ЗРК С-300 і "Бук-М1", навчальний центр ВМС – тренажери танка Т-80, а навчальний центр ДШВ – статичні тренажери БМП", – розповів начальник відділу бойової підготовки Сухопутних військ Владислав Пономарьов,

За його словами, нині наявність тренажерної бази у навчальних центрах ЗС України становить приблизно 40% від потреби. А спланований фінансовий ресурс на 2020 рік дає змогу підвищити цей показник до 60%.

Він також додав, що використання тренажерів та засобів імітаційного моделювання дає можливість відпрацьовувати реалістичні сценарії бойових дій, що неможливо зробити в польових умовах.

"Залучення до системи бойової підготовки різних тренажерних систем обумовлене необхідністю забезпечення високого рівня підготовленості військовослужбовців з одночасним зниженням матеріальних і фінансових витрат", – підсумував офіцер.

Як повідомлялося раніше, в оборонний бюджет США заклали кошти на летальне озброєння та системи управління ракетами для України. Ці гроші, зокрема, мають піти на летальне оборонне озброєння, а також нові системи управління крилатими ракетами прибережної оборони та протикорабельними ракетами. 

Відео Білий дім заморозив військову допомогу Україні за 90 хвилин після розмови Трампа і Зеленського

Про це з посиланням на електронний лист американського урядовця повідомляє ВВС. Йдеться про розмову між президентами 25 липня, під час якої Трамп наполягав на слідстві проти Джо Байдена. Після цієї розмови у Білому домі попросили американське Міноборони призупинити військову допомогу, пояснивши це бажанням переглянути її.

Білий дім заморозив військову допомогу Україні за 90 хвилин після розмови Трампа і Зеленського

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції