Українські військові приєднаються до місії НАТО в Іраку - міністр Загороднюк

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Країни НАТО ще не визначились, коли буде відновлена місія в Іраку.

Українська армія приєднається до місії НАТО в Іраку, про відновлення якої йшлося на зустрічі міністрів оборони країн НАТО.

Про це розповів міністр оборони України Андрій Загороднюк, передає журналіст ТСН.

"Ми чітко заявили, що ми будемо. Вірогідність цього вкрай висока. Всі країни, які мають до цього відношення, заявили, що вони це підтримують. Для нас це стратегічно важливо. Ми зацікавлені в своїй участі в більшій кількості програм з НАТО", - сказав Загороднюк.

Прессекретарка міністра додала, що Україна підписала в НАТО документ, який засвідчує бажання приєднатися до майбутньої місії в Іраку.

Загороднюк додав, що "є домовленість щодо якогось врегулювання в Афганістані. Тобто розширення місії в Афганістані не передбачається. Тому, я думаю, велика кількість ресурсів буде перекинута саме на Ірак".

"Самі країни НАТО ще не визначились, коли буде відновлена місія в Іраку, тому ми зараз ведемо роботу з визначення конкретних завдань, конкретних обсягів, конкретних людей. Як тільки це буде, ми, звичайно, повідомимо всім", - зазначив Загороднюк.

Раніше повідомлялося, що найближчим часом НАТО та Україна ухвалять рішення про новий формат відносин.

Проміжні підсумки роботи в Брюсселі за сьогодні. Другий день візиту. Під час спеціально організованого нашими...

Опубліковано Андрій Загороднюк Четвер, 13 лютого 2020 р.

Відео Міністр оборони Андрій Загороднюк відповів на запитання щодо української армії

Створити професійну армію за стандартами НАТО та покращити життя українських військових – про таку свою мету на посаді кілька місяців тому заявляв новий міністр оборони Андрій Загороднюк. До того як потрапити в уряд, він був бізнесменом та волонтером. Сьогодні Андрій Загороднюк – гість нашої студії, щоб особисто відповісти на всі запитання, пов'язані з українською армією та ситуацією на Сході.

Міністр оборони Андрій Загороднюк відповів на запитання щодо української армії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції