Українські водії назвали найкращі і найгірші дороги країни

Українські водії назвали найкращі і найгірші дороги країни

Українським водіям не подобається якість ремонту доріг / Фото: Известия

У цілому, вітчизняним водіям не подобається якість доріг у своєму місті.

Більшість українських водіїв (63%) оцінюють стан автомобільних доріг у своєму місті як "поганий" - такі дані опитуння, проведеного сайтом AUTO.ria.ua. При цьому ще 29% опитаних вважають їх якість задовільною, а ось "гарними" або "відмінними" дороги назвали всього 8%.

За результатами опитування, найбільш задоволеними дорогами виявилися жителі Вінницької області. Так, більше чверті вінничан оцінюють їх стан як "відмінний" або на "добре". В той же час найгірші дороги, зі слів опитаних, перебувають у Тернопільській, Черкаській, Івано-Франківської і Чернівецькій областях. Тут оцінку "погано" дорогам дали понад 80% респондентів.

У ході плебісцита було з'ясовано, що 84% українських водіїв погодилися б користуватися платними автострадами за умови того, що їх якість буде краще, ніж у звичайних доріг.

70% українських водіїв хотіли б платити не більше 0,25 грн за 1 км. руху по такій дорозі. Принципово користуватися платними дорогами відмовилися лише 16% респондентів.

Варто відзначити, що практично всі водії (96%) упевнені, що поточна якість дорожнього покриття негативно впливає на стан ходової частини автомобіля.

У той же час 68% опитаних відзначили, що через поганий стан дорожнього покриття у них навіть траплялися поломки автомобіля безпосередньо у дорозі.

Як легко здогадатися, найчастіше ремонтні роботи як на великих, так і на другорядних вулицях свого міста помічають вінничани. А ось жителі Прикарпаття (зокрема, місто Івано-Франківськ) практично не бачать ніяких робіт на дорожному полотні свого регіону.

У опитуванні брали участь понад півтори тисячі водіїв зі всіх регіонів України.

Нагадаємо, ще в кінці минулого року огромній суспільний резонанс викликало повідомлення про те, що один кілометр дороги українцям обходиться в п'ять мільйонів доларів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація