Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські водії скинулися і відремонтували дорогу на Миколаївщині

Допомоги від держави вони чекати втомилися.

Кропивницькі перевізники згуртувалися, аби власними силами лагодити трасу національного значення у Миколаївській області. Цей шлях водії називають "дорогою в пекло", адже з нього просто зійшов асфальт, а в ямах буквально тонуть вантажівки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Заміна колес – звичайна картина на трасі Кропивницький–Миколаїв. Проїхати 70  кілометрів суцільних ям від межі області до обласного центру без втрат вдається лише поодиноким щасливчикам. Розбитий шлях краде до трьох годин часу, купу нервів і грошей. "У мене водійський стаж 50 років, але я таких доріг не бачив", - зізнається перевізник Олександр Гусєв.

ВідеоКропивницькі перевізники згуртувалися, аби власними силами лагодити трасу національного значення

Хто їздить - той і ремонтує. Шлях у Миколаївській області водії називають "дорогою в пекло". З нього просто зійшов асфальт, а в ямах буквально тонуть вантажівки. Щовесни влада обіцяє її відремонтувати, але обіцяного тут чекають уже навіть не три роки. Що буває, коли увірвався терпець - у сюжеті ТСН.

Кропивницькі перевізники згуртувалися, аби власними силами лагодити трасу національного значення

Ремонту шлях чекає багато років, але гроші на це не виділяють. Цьогоріч найгірші ділянки миколаївського автопекла наче обіцяли відремонтувати бюджетним коштом, але знову не склалося. Коли ж ями стали геть непроїзними, терпець увірвався у кропивницьких перевізників. "Жахіття таке, що стала дорога непроїзною. Власними коштами зібрали перевізники Кіровограда, вирішили якимось чином допомогти цьому напрямку, спасти наші машини, наші нерви, наші гроші і наші кишені", - каже перевізник Віталій Цегельник.

Дорогу водії вирішили ремонтувати самостійно, через соцмережі домовились зібрати по тисячі гривень з машини – вже за кілька тижнів на рахунку мали 650 тисяч. "Скати на машинах здорові. Щоб не бастувати, а працювати хоча б до весни – люди Кіровограда, ми, підсипали на даний момент уже тисячу тонн щебеню", - розповів перевізник Іван Заворотній. Перевізники купують суміш і везуть її на трасу, а миколаївські чиновники, які свого часу не заклали коштів на ремонт шляху, тепер таки розщедрюються – дають грейдер. Ділянки в межах Возсіятського і Водяного-Лориного вже вирівняли.

Фотогалерея Кабмін прийняв програму розвитку автодоріг вартістю майже 300 мільярдів гривень (6 фото)

Місцеві мешканці не вірять свому щастю – через розбиту дорогу вони наче відрізані від цивілізації. Свого часу навіть виходили перекривати трасу, аби домогтися її ремонту, але можновладці їх так і не почули. Тож люди дякують водіям, хоч і впевнені, що трасі потрібен капітальний ремонт, а це покриття врятує лише на деякий час. "Поки морози зараз – воно буде триматися. Але якщо підуть дощі, ви самі знаєте, що буде. Але спасибі людям, що зробили, хоч автобус буде ходити", - каже житель Возсіятського Сергій Лістюченко.

Капітального ремонту від автодору перевізники вже не чекають, а на ремонт цієї дороги самі готові скидатися щомісяця – мовляв, це все одно дешевше, ніж щоразу міняти на вантажівках пошкоджену гуму. Лише одне колесо коштує 10 тисяч гривень.

Кореспондент ТСН Олена Шворак

Залиште свій коментар

Вибір редакції