Українські вузи не потрапили навіть у тисячу рейтингу університетів світу

Найвище місце серед українських університетів, які потрапили в рейтинг університетів світу, у Львівського національного університету імені Івана Франка.

У рейтингу університетів світу Webometrics найкращий результат серед українських вузів показав Львівський національний університет ім. Івана Франка. Він посів 1443 рядок рейтингу.

Перші 10 місць у рейтингу Webometrics, оприлюдненому в січні 2011 року, посідають американські університети. Очолює його Массачусетський технологічний університет, друге і третє місця обіймають Гарвард і Стенфорд.

Найвище місце серед українських університетів, які потрапили в рейтинг, у Львівського національного університету імені Івана Франка (1443 місце).

На 1576-й позиції розмістився Київський національний університет імені Тараса Шевченка, на 1608-й - Національний університет Києво-Могилянська академія.

Донецький національний технічний університет посів 1634-е місце, а на 1745-ий рядку опинився Харківський національний університет імені Каразіна.

Рейтинг університетів світу Webometrics вважається одним з найавторитетніших у світі. Він складається дослідницькою групою Cybermetrics Lab, що є частиною найбільшої дослідницької групи CSIC при іспанському міністерстві освіти.

Webometrics аналізує не освітню діяльність університетів у цілому, а представлення вузу в інтернеті. З 2004 року двічі на рік здійснюється ранжування присутності в мережі вузів всього світу.

У даний момент аналізується близько 13 000 освітніх установ з майже 18 000 вузів, включених до Світової бази вищої освіти (WHED).

Як повідомлялося, в жовтні минулого року віце-прем'єр України міністр Борис Колесніков заявив, що два вищих навчальних заклади України увійдуть до престижного Шанхайського рейтингу найкращих університетів світу.

Читайте також:

"Могилянку" хочуть понизити до коледжу

Кембридж відкриє магістерську програму для студентів з України

Затверджено нові умови вступу до вузів на 2011 рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: