Українські юристи відзначають професійне свято

Традиційно в цей день або напередодні проходять урочисті заходи за участю перших осіб держави.

В Україні святкують День юриста. Це свято з'явилося в календарі України за указом президента від 16 вересня 1997 року в підтримку ініціативи Міністерства юстиції України, Спілки юристів України та Спілки адвокатів України. Професійне свято людей, життя яких підпорядкована гаслу "Знати право, служити праву, захищати право", відзначається щорічно 8 жовтня.

Традиційно в цей день або напередодні проходять урочисті заходи за участю перших осіб держави, на яких вшановують юристів. Так, 7 жовтня президент України Віктор Ющенко вручив державні нагороди провідним юристам країни. 8 жовтня в Міністерстві юстиції відбудеться конференція, присвячена ролі представників юридичної професії на сучасному етапі розвитку держави.

Професія юриста міцно займає лідируючі позиції в рейтингах більшості країн світу. Хороший юрист повинен, крім володіння великими знаннями, бути ще гарним оратором і уміти грамотно і чітко викладати свої думки та аргументи. Від порад і рішень юристів залежать долі людей, їх майнові і немайнові відносини, стабільність економіки, приплив інвестицій.

Для українського суспільства професія юриста дуже важлива, адже саме зараз, коли відбувається процес розбудови правової держави, перш за все на правознавчі співтовариства покладаються надії і завдання утвердження принципу верховенства права, вдосконалення українського законодавства, правової культури українців.

Читайте також:

Юристи завдяки кризі заробляють по 1000 фунтів за годину

Юристів розігнали водометами й газом

Ющенка сватають у юристи

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: