Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські юзери ширять фото, де чоловік голосує зі спущеними штанами. Справжня історія фото

Зі спущеними штанами на фото насправді 31-річний бельгієць, а зроблена світлина ще у травні.

На тлі виборів до парламенту 21 липня в українському сегменті соцмереж набирає популярності фото, де чоловік голосує у кабінці зі спущеними штанами. Юзери переконані, що фото зроблене в Україні і навіть вбачають у діях чоловіка справжній політичний маніфест.

Насправді історія світлини інакша, вона зроблена 26 травня під час виборів до Європарламенту в бельгійському місті Антверпен. На фото – 31-річний Нільс Делейн.

Віральним воно стало майже одразу, і чоловік дав інтерв'ю низці видань, де розповів, як насправді була зроблена світлина виданню HLN.  За його словами, фото стало таким популярним, що його побачила у новинах його дівчина, яка живе в Австрії.

A je moe stemmen moe je stemmen!

Опубліковано Nielske Deleyn Неділя, 26 травня 2019 р.

За словами Нільса, він зустрів на дільниці свого викладача з релігієзнавства і попросив сфотографувати у кабінці. "Щоб кинути йому виклик і підняти настрій, я опустив штани щойно зайшов у кабінку. Раптова ідея. Я не планував цього", - сказав він.

Штрафу Нільс не боїться. "Ніхто не може знати, що я робив у кабінці. Можливо я не знав, яким "олівцем" голосувати. Можливо я стояв там у плавках. Я думаю і я сподіваюсь, що люди здебільшого зрозуміли, що це жарт. Мій викладач з релігієзнавства, до речі, дуже реготав і атмосфера на виборчій дільниці одразу стала веселішою", - додав він.

"Якщо політики скидають штани за кожен голос перед виборами, то чому я не можу цього зробити?", - жартує Делейн.

Нагадаємо, 20 травня Зеленський під час інавгураційної промови заявив про розпуск Верховної Ради. Юридична підстава ухвалення такого рішення – від 2016 року не існувало парламентської коаліції.

ВідеоТСН досліджує, як голосують українці на морських курортах

280 тисяч українців голосуватимуть не за місцем реєстрації. Чимало людей узяли відкріпні талони й ті, хто перед виборами поїхав відпочивати. ТСН сьогодні досліджує, як голосують українці на курортах.  

ТСН досліджує, як голосують українці на морських курортах

Через місяць, 20 червня Конституційний суд України визнав оголошення виборів законним. Із відповідним поданням щодо конституційності президентського указу звернулись народні депутати від "Народного фронту". На думку суддів, через внесені до Конституції змін з приводу формування коаліції і відсутності правового регулювання був створений конфлікт між президентом і Верховною Радою. Таким чином, розв'язати суперечності можуть тільки вибори.

Вибори проходитимуть за змішаною системою: половина парламенту обиратиметься за списками, а інша - за мажоритарними округами. У бюлетені з партіями будуть 22 політичні сили. Загалом за депутатське крісло змагатимуться понад п'ять тисяч кандидатів.

Центральна виборча комісія для проведення позачергових виборів у Верховну Раду замовила понад 63 млн бюлетенів. Бюлетені розраховані на 31 мільйон виборців. Їх замовили вдвічі більше, бо кожен виборець отримає по два папери – один для голосування за партію, другий – за мажоритарного кандидата.

ВідеоЛідери партій, які змагаються за місця в парламенті, вже голосують

Перший номер "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко вранці прийшов на дільницю під Києвом - у сільський будинок культури. Колишній регіонал пояснив - віддав свій голос за те, про що просили виборці по всій країні. Юлія Тимошенко голосувала в елітному Київському ліцеї. Лідерка "Батьківщини" заявила, що готова до нових викликів і закликала українців прийти на дільниці та проголосувати за власне майбутнє.  

Лідери партій, які змагаються за місця в парламенті, вже голосують

Залиште свій коментар

Вибір редакції