Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські заробітчани таки вилетіли до Лондона з київського аеропорту

Українські заробітчани таки вилетіли до Лондона з київського аеропорту

В його очікуванні люди пробули майже весь день.

116 українських заробітчан таки вилетіли до Лондона з аеропорту "Бориспіль", йдеться в ТСН.Ранок.

Чартер, що мав вирушити  напередодні опівдні, не випустила з летовища Державіаслужба. Причиною перевізнику назвали зміну номера рейсу. Ті кажуть, це звичайна формальність. Проте ближче до восьмої вечора дозвіл  літак таки отримав.

В його очікуванні люди пробули майже весь день. Поки вирішували долю рейсу вони сиділи із валізами в терміналі.

Заробітчани з різних регіонів України, і через карантин, добиралися до летовища хто як міг - платили знайомим та таксистам. Деякі витратили на дорогу майже добу.

Відео 116 українських заробітчан таки вилетять до Лондона з аеропорту "Бориспіль"

116 українських заробітчан таки вилетять до Лондона з аеропорту "Бориспіль". Чартер, що мав вирушити опівдні, не випустила з летовища Державіаслужба. Причиною перевізнику назвали зміну номера рейсу. Ті кажуть, це звичайна формальність. Проте кілька хвилин тому дозвіл літак таки отримав. 

116 українських заробітчан таки вилетять до Лондона з аеропорту "Бориспіль"

Нагадаємо, що українська влада розглядатиме окремо кожен запит з Європи щодо українських заробітчан. Однак в Кабміні нагадали, що повернутися до Європи так просто, як це можна було зробити раніше – неможливо через обмеження в цих країнах.

Міністерство закордонних справ України вважає нелогічним вивезення українських робітників до держав-партнерів у контексті ситуації з пандемією коронавірусу в світі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції