Українські заробітчани в Італії протестують проти додаткового податку

Під заявою протесту вже підписалося 20 українських громадських організацій, які представляють всі регіони Італії.

Українські іммігранти в Італії просять керівництво країни не допустити введення додаткового оподаткування тих, хто займається підприємницькою діяльністю за кордоном.

Про це сказав на прес-конференції в Києві голова Християнського товариства українців в Італії Олесь Городецький.

За його словами, останній тиждень в Італії спостерігається зародження масового протесту українців за кордоном.

Обурення українських мігрантів викликали дебати українських політиків з приводу планів додаткового оподаткування.

Зокрема, це стосується постанови Кабінету міністрів про оподаткування фізичних осіб, які ведуть підприємницьку діяльність за межами України.

"Ця спроба обкласти додатковими податками українців, які працюють в Італії, абсолютно незаконна", - зазначив Городецький.

За його словами, під заявою протусту вже підписалося 20 українських громадських організацій, які представляють всі регіони Італії.

Українці просять президента, прем'єра та голову Верховної Ради припинити будь-які фіскальні переслідування грошових переказів, а також заморозити на час фінансової кризи ухвалення будь-яких рішень влади, які можуть дестабілізувати ситуацію і сіяти паніку серед українців, які працюють за кордоном.

"Подібні дії української влади, особливо під час фінансово економічної кризи, ніяк не сприяють поліпшенню ситуації в Україні. Навпаки, такі рішення сіють паніку серед іммігрантів, змушуючи їх зменшувати до мінімуму перекази на батьківщину і перебудовувати свої плани на майбутнє", - йдеться у зверненні українських іммігрантів.

Городецький також розповів, що в Італії працює понад 600 тисяч українців, половина з яких нелегали і задіяні вони в основному в домашній роботі. Ті ж, хто працює на легальній основі, за його словами, сплачують податки в Італії.

"Немає абсолютно жодних підстав вимагати, щоб ці люди платили ще якісь податки", - зазначив Городецький, додавши при цьому, що таке оподаткування повинно бути добровільним.

Крім того, він підкреслив, що якщо влада не відреагує на вимоги українців за кордоном, зокрема в Італії, то такі протести можуть перейти від форми збору підписів до більш жорстких заходів.

Читайте також:

Хорватія відмінила візовий режим з Україною

Україна передумала вводити візи для європейців

Візи для європейців Україна готова запровадити до травня

Чехія припинила видачу робочих віз українцям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: