Українських дипломатів перевіряють на свинячий грип

Голова МЗС Петро Порошенко створив у міністерстві спеціальний фонд для термінової виплати коштів на лікування працівників дипмісій.

Щонайменше трьох співробітників посольств України лікарі перевіряють на зараження грипом A/H1N1.

"Була інформація про те, що три працівники посольств мають підозру на захворювання вірусом A/H1N1, і були виділені всі необхідні кошти й для лікування, і для діагностики в терміновому порядку. Зараз проходять обстеження", - повідомив міністр закордонних справ Петро Порошенко.

Він відмовився уточнити, співробітники посольств у яких країнах проходять таке обстеження. Нагадаємо, раніше проходила інформація, що українські дипломати захворіли на "свинячий грип" у США.

За словами Порошенка, в МЗС створений фонд для термінової виплати коштів на лікування у випадках, коли здоров'я співробітників дипломатичних представництв України піддається загрозі.

Міністерство також розробляє механізми термінового страхування для дипломатів, що працюють у країнах, де оголошена епідеміологічна загроза або надзвичайна ситуація для їхнього соціального захисту.

Нагадаємо, в Україні офіційно було підтверджено два випадки захворювання на новий штам грипу, відомий як "свинячий грип".

Водночас на заході країни наприкінці жовтня розпочалася епідемія вірусного захворювання, яке викликає смертельну пневмонію. Кількість жертв хвороби у чотирьох західноукраїнських областях (Тернопільській, Львівській, Івано-Франківській і Рівненській) вже становить десятки людей. Чи є цей грип пов'язаний з вірусом A/H1N1, наразі не відомо.

Читайте також:

Українські дипломати в США інфіковані свинячим грипом

Свинячий грип може спричиняти вірусну пневмонію

Епідемія "свинячого" грипу накриє Україну в листопаді

У Києві офіційно підтверджено другий випадок "свинячого грипу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: