Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Українських диверсантів" Дудку і Бессарабова етапували до різних колоній у Ставропольському краї РФ

У бранців Кремля погіршився стан здоров’я.

Засуджених у справі "українських диверсантів" до 14 років позбавлення волі Олексія Бессарабова і Володимира Дудку етапували до Ставропольського краю Росії та помістили в різні колонії.

Про це повідомляється на сторінці "Свободу в'язням Кремля" у Facebook.

"Олексія Бессарабова доправили в колонію №1 Ставропольського краю. Володимира Дудку етапували в колонію №11 Ставропольського краю", - розповіли правозахисники.

За словами сина Дудки Ілля Каверникова, його батько перебував у жахливих умовах під час етапування, через це у нього значно погіршився стан здоров'я.

"У нього підвищився тиск – 100 на 170. Через холод та постійні переміщення у спецвагонах і автозаках загострились хронічні хвороби, які проявилися після арешту. На етапі до П’ятигорська Володимир разом із іншими ув’язненими більше трьох годин мерз в автозаку, потім ще шість годин його тримали “в карантині”, де теж холодно, чекали, поки їх розподілять по камерах", - додав він.

Окремо син бранця Кремля зазначив, що у СІЗО П’ятигорська Дудка пробув три тижні.

Засуджених у справі "українських диверсантів" Олексія Бессарабова і Володимира Дудку етапували на територію РФ у...

Опубликовано Свободу в'язням Кремля Суббота, 4 января 2020 г.

Нагадаємо, 9 листопада 2016 року в Севастополі співробітники підрозділу ФСБ РФ, незаконно утвореного в окупованому Криму, затримали трьох громадян України - Штиблікова Дмитра Анатолійовича, Бессарабова Олексія Євгеновича і Дудку Володимира Михайловича.

Уже наступного дня, 10 листопада, обвинувачених у плануванні терактів на різних об'єктах півострова взяли під варту на 2 місяці. У Міноборони України спростували заяву ФСБ про затриманих в Криму нібито українських диверсантів і наголосили, що їх немає на окупованому півострові. Там також розпочали кримінальне провадження через викрадення українців. 

У квітні 2019 року так званий суд в анексованому Севастополі засудив політв’язнів Володимира Дудку та Олексія Бессарабова до 14 років позбавлення волі. Дудка і Бессарабов не визнавали і не визнають своєї провини, вони вважають справу сфальсифікованою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції