Українських міліціонерів одягнуть в шикарні мундири, ціна питання – 85 мільйонів

Однострій міліціонера у ціні - майже як дизайнерський. Лише парадний кітель вартує 5 тисяч гривень.

У Міністерстві внутрішніх справ - фешн-революція. Воно перевдягає своїх співробітників: від шкарпеток до пальт та кашкетів - цього року на вбрання витратять понад 85 мільйонів гривень.

ТСН так і не змогла добитися від міністерства, скількох правоохоронців планують перевдягти цим коштом, утім, дізналася - міліцейський мундир за ціною може позмагатися із дизайнерським костюмом.

Генерал-лейтенант Анатолій Могильов одягає свій мундир в урочисті дні. А зазвичай ходить у добротному цивільному. Він і не знав, що міліцейський однострій у ціні - майже як дизайнерський – парадний кітель від 5 тисяч гривень, пальто сукняне – 4,5, куртка повсякденна для міліцейських керівників - майже 10 тисяч гривень, кашкети - під 3 і за 3 тисячі. Це для найвищого складу. Офіцерський світло-сірий - лише 700.

Цього року на закупівлю форми для міліції виділили 85 мільйонів гривень - повідомляє вісник держзакупівель.

Директор приватного ательє, яке обшиває нашу міліцію, стверджує, що українські правоохоронці одягаються найкраще у світі. А що ціна висока, то це - ручна вишивка, золоті та срібні нитки, і добротні матеріали, - пояснюють в ательє.

До речі, нашими одностроями спокусилося керівництво братнього Туркменістану. Їхні генерали вже кілька років шиють мундири у Києві. Щоправда, лише генерали.

Читайте також:

Могильов заявив, що окрім "Кадилака" йому потрібні костюми від Бріоні

Могильов за тиждень накупив комп'ютерів та одягу на 104 мільйони

Міліція закупила нових авто на 72 мільйони

У Європі за подарований Cadillac на Могильова завели б справу

ВідеоФешн-революція у Міністерстві внутрішніх справ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: