Українських миротворців можуть відправити на Кіпр

Уряд схвалив рішення рекомендувати главі держави підписати указ, який дозволяє участь українських миротворців у словацькому контингенті у складі сил ООН на Кіпрі.

Кабінет міністрів схвалив рішення рекомендувати главі держави підписати указ "Про внесення змін до статті 2 указу президента від 11 вересня 2009 року № 732". Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Як повідомляється, прийнятий документ дозволяє участь українських миротворців у словацькому контингенті у складі сил ООН з підтримання миру на Кіпрі.

Указ також буде сприяти реалізації положень Стратегії міжнародної миротворчої діяльності України, затвердженої указом президента від 15 червня 2009 року, спрямованої на активне залучення миротворчого потенціалу Україна до зусиль ООН у підтриманні миру.

За повідомленням відомства, Секретаріат ООН привітав вищезгадані українсько-словацькі домовленості і відправив Україна відповідне запрошення.

Направлення 12 осіб миротворчого персоналу з числа військовослужбовців Збройних сил України до складу Місії ООН на Кіпрі відповідає національним інтересам держави і розглядається як "розширення міжнародної миротворчої діяльності України", зазначили в Міноборони.

За даними прес-служби, згідно з домовленістю зі словацькою стороною і секретаріатом ООН, всі фінансові витрати, пов'язані із забезпеченням службової діяльності, проживанням та харчуванням, під час перебування у Місії будуть здійснюватися за рахунок словацької сторони і на умовах, передбачених для словацьких військовослужбовців.

Читайте також:

Проти українських миротворців в Косові порушено кримінальну справу

Десятки українських миротворців повернулися з Африки зараженими малярією

Рада залишила миротворців у Кот-д'Івуарі до 30 вересня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: