Українських моряків з судна Ariana не катують: вони б’ються з піратами

Капітан судна запевняє, що пірати не піддавали тортурам захоплених українців, навпаки - наш матрос першим напав на сомалійця.

Український моряк влаштував бійку з піратом на судні Ariana, захопленому 2 травня біля Сейшельських островів в Індійському океані.

Про це розповів керівник представництва Міністерства закордонних справ в Одесі Костянтин Ржепишевський.
Так він прокоментував інформацію, що пірати катують членів екіпажу.

За словами Ржепишевського, 2 червня він розмовляв з послом України в Греції Валерієм Цибухом і представником компанії, що набирала екіпаж для судна "Укркрюїнг", вони спілкувалися телефоном з капітаном судна.

"Капітан підтвердив, що ніяких катувань проти українських моряків не було. Зі слів капітана, був інцидент - бійка між нашим матросом й одним із піратів. Причому, зі слів капітана, ініціатором бійки був наш моряк", - сказав Ржепишевський.

Він додав, що зараз моряк, котрий учинив бійку, почуває себе нормально.

Ржепишевський вважає, що найближчим часом переговори з піратами будуть завершені.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ підтвердило інформацію про застосування сомалійськими піратами фізичної сили до українців - членів екіпажу захопленого судна Ariana.

"Було підтверджено, що пірати намагалися фізично впливати на членів екіпажу для активізації переговорного процесу з метою задоволення їх вимог", - сказав речник МЗС Василь Кирилич.

27 травня матір другого механіка судна Лариса Муругова заявила, що пірати катують членів екіпажу Ariana. За словами Муругової, їй зателефонував син і повідомив про тортури.

Як повідомляв ТСН.ua, балкер Ariana з українським екіпажем (24 людини) був захоплений сомалійськими піратами 2 травня. Корабель виходив із Бразилії на Близький Схід і віз 35 тис. тонн сої.

Власником судна є компанія Candela Shipping, зареєстрована на Мальті, оператор – британська Seven Seas Maritime.

За звільнення судна пірати вимагають 10 млн доларів.

Читайте також:

Під час звільнення з полону американського капітана зникли 30 тис. доларів

МЗС підтвердило, що пірати катують захоплених українців

200 сомалійців відмовилися від піратства

Пірати піддали тортурам екіпаж судна "Аріана" 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: